iPhone 6 Plus Turkcell Avea Vodafone APN 3G internet Ayarları | DESTEK HATTI
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

iPhone 6 Plus Turkcell Avea Vodafone APN 3G internet Ayarları

Konu için Teknoloji Hattı 0888 233 7373 Arayarak Yardım Alabilirsiniz

iPhone 6 Plus Turkcell Avea Vodafone APN 3G internet Ayarları Nasıl Yapılır Resimli Anlatım

iPhone 6 Plus Turkcell Avea Vodafone APN 3G manuel otomatik internet ayarları nasıl yapılır? iPhone 6 Plus nereden nasıl yapılır? iPhone 6 Plus internet bağlantı yapmak için gerekli ayarları nedir?

“Ayarlar” seçeneğine dokunun. “Hücresel” bölümüne geçiniPhone 6 Plus Turkcell Avea Vodafone APN 3G internet Ayarları.  “Hücresel Veri Ağı” iPhone 6 Plus Turkcell Avea Vodafone APN 3G internet Bağlantı Ayarıseçeneğine dokunun. İnternet kullanımı için APN’in “internet” olması yeterli olacaktır.

iPhone 6 Plus Turkcell Avea Vodafone APN 3G internet Ayarları,iPhone 6 Plus,internet Ayarları Ayarı,internet Bağlantı Kurulumu

iPhone 6 Plus Vodafone APN 3G internet Ayarları Nasıl Yapılır

 • Ayarlar> Genel> Ağ> Hücresel Veri bölümüne giriş yapınız. Hücresel Veri‘nin altındaki APN‘ye basınız ve bölüme internet yazınız. Hücresel Veri‘nin altındaki Kullanıcı Adı‘na tıklayınız ve vodafone yazınız. Parola kısmına vodafone yazınız.

iPhone 6 Plus Avea APN 3G internet Ayarları Nasıl Yapılır

Menü / Ayarlar / Genel / / 3G’yi Etkinleştir: Etkin Hücresel Veri : Etkin Hücresel Veri Ağı / MMS APN –> mms Kullanıcı Adı –> mms Parola –> mms MMSC –> mms.avea.com.tr/servlets/mms MMS Proxy –> 213.161.151.201:8080 Maks.MMS Büyüklüğü –> 512000 MMS UA Prof URL –>

iPhone, kullanmaya başlamak için ihtiyacınız olan her şeyle birlikte gelir. iPhone’unuzu ilk açtığınızda, Ayarlama Yardımcısıtelefon numaranızı etkinleştirmenize, Wi-Fi ağına bağlanmanıza ve daha fazlasına yardımcı olur. iCloud’da oturum açtığınızda, iPhone otomatik olarak uygulamalarınızı indirebilir, e-postanızı kurabilir ve kişilerinizi aktarabilir.

iPhone 6 ve iPhone 6 Plus telefon apn mms 3g wap internet ayarlarında her hangi bir sorun yaşıyorsanız destek hattımızdan yardım alabilirsiniz. İnternet ayarlarını yaptıktan sonra cep telefonunuzu kapatıp açınız. Hala internet bağlantınız olmuyorsa operatörünüz ile iletişime geçiniz genelde internet ayarları kapalı oluyor. Turkcell 0532 532 0000 Vodafone 542 Avea 444 1 500

Bir önceki yazımız olan iPhone 6 Plus Pop3 E-Posta Mail Kurulumu Resimli başlıklı makalemizde iPhone 6 Plus Mail Ayarı, iPhone 6 Plus Mail Ayarları ve iPhone 6 Plus Pop3 E-Posta Mail Resimli hakkında bilgiler verilmektedir.

Teknoloji Sorunları için 0888 233 7373 Arayarak Yardım Alabilirsiniz

Reviews

 • iPhone 6 Plus Turkcell İnternet Ayarları Yapma10
 • iPhone 6 Plus Vodafone İnternet Ayarları Yapma10
 • iPhone 6 Plus Avea İnternet Ayarları Yapma10
 • iPhone 6 Plus APN İnternet Ayarları Nasıl Yapılır10
 • iPhone 6 Plus APN İnternet Bağlantı Kurulumu10
 • 10

  Score

  iPhone 6 Plus Turkcell Avea Vodafone APN 3G internet Ayarları Resimli Anlatım