iPhone 6 Plus Turkcell Avea Vodafone APN 3G internet Ayarları | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

iPhone 6 Plus Turkcell Avea Vodafone APN 3G internet Ayarları

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

iPhone 6 Plus Turkcell Avea Vodafone APN 3G internet Ayarları Nasıl Yapılır Resimli Anlatım

iPhone 6 Plus Turkcell Avea Vodafone APN 3G manuel otomatik internet ayarları nasıl yapılır? iPhone 6 Plus internet ayarları ayarı nereden nasıl yapılır? iPhone 6 Plus internet bağlantı kurulumu yapmak için gerekli ayarları nedir?

“Ayarlar” seçeneğine dokunun. “Hücresel” bölümüne geçiniPhone 6 Plus Turkcell Avea Vodafone APN 3G internet Ayarları.  “Hücresel Veri Ağı” iPhone 6 Plus Turkcell Avea Vodafone APN 3G internet Bağlantı Ayarıseçeneğine dokunun. İnternet kullanımı için APN’in “internet” olması yeterli olacaktır.

iPhone 6 Plus Turkcell Avea Vodafone APN 3G internet Ayarları,iPhone 6 Plus,internet Ayarları Ayarı,internet Bağlantı Kurulumu

iPhone 6 Plus Vodafone APN 3G internet Ayarları Nasıl Yapılır

 • Ayarlar> Genel> Ağ> Hücresel Veri Ağ bölümüne giriş yapınız. Hücresel Veri‘nin altındaki APN‘ye basınız ve bölüme internet yazınız. Hücresel Veri‘nin altındaki Kullanıcı Adı‘na tıklayınız ve vodafone yazınız. Parola kısmına vodafone yazınız.

iPhone 6 Plus Avea APN 3G internet Ayarları Nasıl Yapılır

Menü / Ayarlar / Genel / Ağ / 3G’yi Etkinleştir: Etkin Hücresel Veri : Etkin Hücresel Veri Ağı / MMS APN –> mms Kullanıcı Adı –> mms Parola –> mms MMSC –> mms.avea.com.tr/servlets/mms MMS Proxy –> 213.161.151.201:8080 Maks.MMS Büyüklüğü –> 512000 MMS UA Prof URL –>

iPhone, kullanmaya başlamak için ihtiyacınız olan her şeyle birlikte gelir. iPhone’unuzu ilk açtığınızda, Ayarlama Yardımcısıtelefon numaranızı etkinleştirmenize, Wi-Fi ağına bağlanmanıza ve daha fazlasına yardımcı olur. iCloud’da oturum açtığınızda, iPhone otomatik olarak uygulamalarınızı indirebilir, e-postanızı kurabilir ve kişilerinizi aktarabilir.

iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s ve iPhone 6s Plus telefonlarda apn mms 3g wap internet ayarlarında her hangi bir sorun yaşıyorsanız destek hattımızdan yardım alabilirsiniz. İnternet ayarlarını yaptıktan sonra cep telefonunuzu kapatıp açınız. Hala internet bağlantınız olmuyorsa operatörünüz ile iletişime geçiniz genelde internet ayarları kapalı oluyor. Turkcell 0532 532 0000 Vodafone 542 Avea 444 1 500

Bir önceki yazımız olan iPhone Telefonda Isınma Açılmama Reset Atma Sorunu başlıklı makalemizde iPad, iPhone ve iPhone 4 hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar

Reviews

 • iPhone 6 Plus Turkcell İnternet Ayarları Yapma10
 • iPhone 6 Plus Vodafone İnternet Ayarları Yapma10
 • iPhone 6 Plus Avea İnternet Ayarları Yapma10
 • iPhone 6 Plus APN İnternet Ayarları Nasıl Yapılır10
 • iPhone 6 Plus APN İnternet Bağlantı Kurulumu10
 • 10

  Score

  iPhone 6 Plus Turkcell Avea Vodafone APN 3G internet Ayarları Resimli Anlatım
One thought on “iPhone 6 Plus Turkcell Avea Vodafone APN 3G internet Ayarları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir