iPhone 6 Beklenen Genel Özellikleri-iPhone 6 Fiyatı | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

iPhone 6 Beklenen Genel Özellikleri

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

iPhone 6 Özellikleri Ne Olacak

The Wall Street Journal, Apple’ın 6 inç telefon hakkında testlere başladığının haberini yayınladı.

Yeni nesil telefonun 5,7 inç olması düşünülüyor. İOS 7 ile gelmesi kesinleşen telefonun kısa bir süre içinde İOS 8 işletim sistemine geçirilmesi planlanıyor. Apple’ın 1500 mah pil gücünden

3000 mah pil gücüne geçmesine de kesin gözüyle bakabiliriz. iPhone 6 iki farklı ekran modeli ile gelecek olursa 4,7 inç HD,  5,7 inç Full HD o zaman küçük ekranda A7 işlemcisini, büyük ekranda A8 işlemcisini kullanılacaktır.

iPhone 6 A7 işlemci ile yola devam edilecek. A8 işlemcisi de iPhone 6S’te kullanılacaktır. Apple TSMC’den gelecek üretim kapasite raporuna göre yola devam edecek gibi görünüyor. iPhone 5S en çok kamera konusunda eleştiri aldı yeni telefonda ise bu açık kapatılarak 13 mega piksel bir kamera ve çift Led flaş ile yola devam edilecek.

16 GB modelle yol ayrılacak Apple iPhone 6 ile birlikte en düşük hafıza kapasitesini 32 GB boyutuna çekecektir. Buradaki asıl beklenen ise Note 3+Gear akıllı saati gibi bir birlikteliği iPhone 6 ve iWatch ile beklenen genel özellikler birlikte gelecek. Kaynak: knowyourmobile

Bir önceki yazımız olan YouTube iOS Uygulaması İndir Güncelle başlıklı makalemizde 3G, app store ve İpad YouTube İndir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir