iPhone 5S Kasım'da Türkiye'de Satışta-iPhone 5S Özellikleri | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

iPhone 5S Kasım’da Türkiye’de Satışta

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

iPhone 5S Kasım’da Türkiye’de

Apple’ın 22 Eylül’de bazı ülkelerde satışa sunduğu yeni nesil akıllı telefonu iPhone 5S Türkiye pazarına resmi girişi tahmini Kasım ayının ilk haftası.

Apple’nın yaptığı açıklamaya göre iPhone 5S, çok sayıda Asya ve Afrika ülkesinin de yer aldığı 15 ülke ile birlikte Türkiye’ye de gelecek.

iPhone 5S Kasım'da Türkiye'de Satışta,iPhone 5S Fiyatı Özellikleri,iPhone 5S, iPhone 5S Facebook Skype Whatsapp Hotspot İnternet Ayarları Kurulumu İndir Yayınlanan bir rapora göre Apple’ın iPhone 5S modeli, şu anda birçok ülkede siparişin verilmesinden 2 yada 3 hafta sonra şanslı sahibi ile buluştuğu söyleniyor. 2-3 Kasım önemli Türkiye pazarında hem operatörler hem de perakende kanalları ile satılacak olan iPhone 5S’in talebi karşılayamayabileceği söyleniyor. İlgili modele dönük yüksek talep olasılığı ürünlerin sonraki haftalarda teslimi durumunu gündeme geliyor. Bakalım iPhone 5S‘in Türkiye içinde ürün tedariği ile ilgili sorunlar yaşanacak mı? Bu durum özellikle 2-3 Kasım’da belli olacak. ShiftDelete – TeknolojiRehberi

Bir önceki yazımız olan iPhone Parallax Baş Ağrısı ve Mide Bulantısı Çözümü iOS 7.0.3 başlıklı makalemizde Apple, Ayarlar Genel Eri ve iPhone hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir