iPhone 5S A7 işlemci Altın Renkli Kasa-iPhone 5S A7 işlemci Fiyatı | TEKNOLOJi REHBERi HABERLERi

iPhone 5S A7 işlemci Altın Renkli Kasa

Konu ile ilgili 0888 233 7373 Arayarak Yardım Alabilirsiniz

Altın Renkli iPhone 5S A7 İşlemcisi ile Geliyor

Apple’a en yakın analistlerden olan ve şimdiye kadar başarılı bir karnesi bulunan KGI Securities’dan Ming-Chi Kuo, 10 Eylül’deki etkinliği başlamadan, 7.nesil iPhone’la ilgili önemli bilgileri paylaşmaya devam ediyor.

Hatırlanacağı gibi Kuo, yakın zaman önce yayınladığı yazıda 7.nesil iPhone’un safir kaplama, parmak izi okuyuculu konveks home tuşu ile geleceğini dile getirmişti. Analist, son kaleme aldığı yazıda ise 7.nesil iPhone’un üzerindeki belirsizliği biraz daha giderdi.

Kuo’ya göre 7.nesil iPhone’un 5 S önemli özelliği şu şekilde olacak. Sırasıyla:

  • 28nm üretim süreciyle yapılmış, ARMv8 tabanlı A7 yongada sistem çözümünden gücünü alacak ve1GB LPDDR3 sistem belleğiyle bir önceki yılın modeline göre çok büyük bir donanımsal üstünlük kuracak. Bellek kapasitesi, iPhone 5’e göre değişmese de A6’da kullanılan LPDDR2’ye kıyasla daha yüksek bant genişliği, veri oranı ve düşük güç tüketimine sahip LPDDR3 ile önemli bir performans artışı sağlanacak.
  • 128GB ’lık yeni depolama kapasitesi
  • Daha önceki günlerde sizlere aktardığımız haberde olduğu gibi safir kaplama, parmak izi okuyuculu konveks home tuşu
  • 8 MP ’lik ancak F2.0 diyafram açıklığındaki kamerası ile düşük ışık performansı daha gelişmiş kamera
  • Şimdiye kadar Apple iPhone’ların kasasında siyah ve beyaz tonları tercih etmişti. Ancak iPhone 5S ile birlikte şimdi de altın renkli iPhone karşımıza çıkacak.

Satış fiyatında herhangi bir değişiklik olmayacağını belirten Kuo, birkaç nesildir beklenen NFC desteğinin 7.nesil iPhone’da yine olmayacağını belirtirken; parmak izi okuyucusu üretim talebinin karşılanması halinde Apple’ın sadece 7.nesil iPhone ile yaklaşık 4 ay içerisinde 35 milyonluk satış sayısına ulaşmasının muhtemel olduğunu ifade etti.

Haberin başında da belirttiğimiz gibi Kuo, geçmiş tahminleriyle oldukça başarılı sayılabilecek bir analist. Haliyle iPhone 5S hakkında söylediklerinin doğru olma olasılığı yüksek duruyor.

Kaynak: KGI Securities Çeviren: Donanım Haber

iPhone İnternet Ayarları: Tıklayınız    Diğer Destek için Tıklayınız

iPhone 4S Hotspot Özelliği Açma

Ayarlar> Kişisel Erişim Noktası “Ayarlar > Genel > Ağ” bölümünün içinden açılır.  Kişisel Erişim Noktasını açıp iPhone üzerinden internet erişimi yapabilirsiniz.

Not: WiFi paylaşımını şifreli yapabilirsiniz.

Kişisel Erişim Noktası özelliği ile birden fazla bilgisayar,iPhone ve iPad gibi bir çok ürünün aynı anda interneterişimini sağlayabilirsiniz.

iPhone‘da üst barında, internet ile bağlantı yapmış olan cihazların sayısını görebilirsiniz.

iPhone 5 Modem Olarak Nasıl Kullanılır Tıklayınız ”

1.23 iPhone 5S A7 işlemci Altın Renkli Kasa

Wifi ve Bluetooth Olanı Seçiyoruz

1.15 iPhone 5S A7 işlemci Altın Renkli Kasa

Konu için Teknoloji Hattı 0888 233 7373 Arayarak Yardım Alabilirsiniz

1.33 iPhone 5S A7 işlemci Altın Renkli Kasa

iPhone Sorular:  altın renkli kasa,, çıktı,,,altın kasa iphone 5s fiyatı, , özellikleri, nasıl cihaz, teknik özelliği, donanımı, işlemcisi, rami, ekranı, hızı,iphone 5s , fiyatı,iphone 5s fiyatı, nerden alınır,iphone 5s nerden alınır,iphone 5s yenilikleri, yenilikleri, ne kattı,iphone 5s ne kattı, diğerlerinden farkı,iphone 5s diğerlerinden farkı,iphone 5s ne özelliği var,iphone 5s ucuzu, altın renkli kasa ne zaman, altın renkli kasa ne kadar, altın renkli kasa fiyatı, altın renkli kasa en ucuzu nerden alınır, altın renkli kasa türkiyede,iphone 5 s sürüm yükseltme programı,iphone 5s sürüm güncelleme nasıl yapılır,iphone 5 s internet ayarları,iphone 5s internet ayarları,iphone 5s whatsapp,iphone 5s whatsapp kurulumu,iphone 5s whatsapp indir,iphone 5s whatsapp ayarları,iphone 5s whatsapp nasıl kurulur,iphone 5s hotspot açma,iphone 5s hotspot ayarları,iphone 5s modem olarak kullanma,iphone 5s hotspot ile bilgisayara bağlama,iphone 5s bilgisayara bağlama,iphone 5s bilgisayara bağlama programı

Bir önceki yazımız olan iPhone 5C Fiyatı ve Özellikleri Belli Oldu başlıklı makalemizde iphone 5c fiyat, iphone 5c fiyatı ve iphone 5c fiyatı ve özellikleri belli oldu hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: , , , , ,Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir