iphone 4 Çin Kore Malı Uygulama Kaldirma | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

iphone 4 Çin Kore Malı Uygulama Kaldirma

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

iphone 4 Çin Kore Malı Uygulama Kaldirma

Malum Çin malı telefonlarda uygunsuz yada lüzumsuz uygulamalar yüklü şekilde geliyor çok sayıda bu tarz modeller olduğundan bazı bölümleri farklı oluyor.

Çin ve Kore (Replika) Malı Cihazlarda Uygulama kaldırma: Kaldıracağınız uygulamanın simgesinin üzerine 2-3 saniye basılı tuttuğunuzda X işareti çıkacaktır X tıklayıp kaldırabilirsiniz.

iphone 4 Çin Kore Malı Uygulama Kaldirma,Çin Malı Telefonlarda Uygulama Kaldirma,Kore Malı Telefonlarda Uygulama Kaldirma,Çin Malı iPhone 4s Uygulama Silme Ama bazı Çin malı modellerde bu şekilde olmuyor kaldıracağınız uygulamayı tutup sürükleyerek her hangi bir klasöre yada lüzumsuz bir uygulamanın üzerine bıraktığınızda kapalı bir klasör haline gelir direk ekranda görünmemesi için iç içe atılabilir (birden fazla klasöre yerleştirilebilir)  yada telefonun içerisinde uygulamaların programsal kurulumları var onları silip iptal edebilirsiniz not yanlış bir uygulamayı silmenize neden olabilir. Android yüklü Çin ve Kore modellerde yine aynı yöntem yada uygulamalar bölümünden kaldırabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Android Gmail Senkronizasyon Ayarları başlıklı makalemizde Android Gmail Çıkış Yapma, Android Gmail Hesabı Açma ve Android Gmail Hesabı Ekleme hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir