iPad Air 1.4GHz A7 İşlemcisi İle Hızı İkiye Katladı-iPad Air | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

iPad Air 1.4GHz A7 İşlemcisi İle Hızı İkiye Katladı

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

iPad Air 1.4GHz A7 İşlemcisi 

1 Kasım’da satışa çıkacak olan iPad Air, Geekbench testinde A7 işlemcisi sayesinde 4.nesil iPad’in performansını ikiye katlamayı başardı. Unutmadan testler devam ediyor.

İşlemci gücünü ele alan sentetik testlerden olan Geekbench 3 sonuçlarına göre iPad Air, tek çekirdek testinden 1465 puan alırken; 4.nesil iPad ise yarısı kadar, 771 puanla testi tamamlayabilmekte.

iPad Air 1.4GHz A7 İşlemcisi İle Hızı İkiye Katladı,iPad Air 1.4GHz Hızı Performans Özellikleri,iPad Air En Hızlı Cihaz,iPad Air Fiyatı İnternet Ayarları

Her iki cihaz arasındaki performans farkını çift çekirdek testinde de görmek mümkün. 4.nesilin ancak 1408 puan aldığı çift çekirdek performans testini iPad Air  463 puan iletamamlamayı başarıyor. Her iki testte de bu ikili sırasıyla 263 ve 497 puan ile 3.nesil iPad takip ediyor.

Geekbench 3 testleri sonucunda netleşen işlemci özelliklerine göre ise iPad Air‘da kullanılan A7 işlemcisi 1,4GHz frekansında çalışırken; iPhone 5s’de kullanılan A7 işlemcisinin frekans değeri ise 1,3GHz.

Bir önceki yazımız olan WhatsApp'ta Numaram Kayıtlı Nasıl Kaldırırım başlıklı makalemizde Numaram Kay, Numarayı WhatsApptan Silme ve telefon hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir