iOS 9 Kullanıcı Yorumları ve Şikayetleri | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

iOS 9 Kullanıcı Yorumları ve Şikayetleri

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Apple kullanıcılarından iOS 9 için olumsuz yorumlar ve şikayetler internette yerini aldı. Bazı kullanıcıların şikayetçi olduğu durumlar şu şekilde güncellemeden sonra uygulamaları çalıştırıldığında bekleme olması, anlamsız alınan hatalar ve performans’da düşüş. 

iOS 9, Apple etkinliğinde tanıtılmasının ardından kullanıcıları heyecanla yeni iOS sürüm güncellemesini bekledi. Apple güncellemenin indirmeye açılacağı tarihi verdi ve sözünü tutup dediği tarihte başlattı. Ama kullanıcıların bazılarında iOS 9 indirme sorunu yaşandı. Günlerce süren sorun şuan için görülmemektedir.

Şuan için Apple ürünlerinden şikayet gelen modeller iPhone 5S, iPhone 6 ve iPad olarak görülmekte. Tabi bu sorunlar tüm modellerde ve tüm kullanıcılarda olmayabilir.

Kullanıcılar, telefonlarında performans kayıplarının, işlem gecikmelerinin, uygulama çökmesinin ve farklı anlayamadıkları hataların çıktığından söz etmekteler.

iOS 9 sürümü ile alınan hatalar için şuan için öneri fabrika ayarlarına çevirmek yada cihazın yedeğini alıp tekrar iTunes üzerinden işlem yapmak.

Sorunla ilgili henüz Apple, tarafından bir açıklama gelmedi. Bakarsınız yeni bir güncelleme daha çıkabilir örnek iOS 9.0.1 yada iOS 9.1 sürüm güncellemesi.

 

iOS 9 kullanıcılarından şikayetler var. iOS indirmeye açılması ile sorunlar başlamıştı.Güncelleme sorunu ve sonrasında performans,gecikme ve çökme sorunları

Bir önceki yazımız olan iPhone Telefonda Isınma Açılmama Reset Atma Sorunu başlıklı makalemizde iPad, iPhone ve iPhone 4 hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir