iOS 9.3 Güncellemesi için Beta 2 Sürümü indirme Açıldı | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

iOS 9.3 Güncellemesi için Beta 2 Sürümü indirme Açıldı

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Apple, iOS 9.2.1 güncellemesini yayınladı. Kısa süre önce iOS 9.3 için Beta 2 sürümünü tüm kullanıcılarının indirmesi için resmi sitesinde duyurdu.

Apple, eskiden beta sürümlerini sadece geliştiriciler için indirmeye açıyordu. Artık tüm Apple kullanıcıları beta sürümlerine ulaşabiliyor. Tabi cihazınızı destekliyorsa indirip deneyebilirsiniz.

iOS 9.3 sürümünü destekleyen Apple telefon listesi: iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 6, iPhone 6s ve Plus. Diğer cihazlar için resmi sitesinden kontrol edebilirsiniz.

iOS 9.3 Güncellemesi için Beta 2 Sürümü indirme Açıldı

iOS 9.3 güncellemesi indir- iOS 9.3 nasıl indirilir iOS 9.3 nasıl yüklenir

Apple iOS 9.3 sürümünde özellikle eğitim için çalışmalar yaptı. iPad eğitim sisteminde artık bir kitap görevini üstlendi. Eğitmenlerin onayı ile öğrenci eğitim için neye ihtiyacı varsa anında tüm öğrencilerin iPad’lerine toplu aktarım yapabiliyor. Eğitmen, eğitim dışında ister tüm ister bazı işlevleri kilitleyebiliyor. AirPlay özelliğini kullanarak paylaşımı görsel aktarım ve yansıtma yapılabiliyor.

iOS 9.3 güncellemesi indir- iOS 9.3 nasıl indirilir iOS 9.3 nasıl yüklenir

iOS 9.3 için beta sürümlere bu adresten ulaşabilirsiniz. iOS 9.3 beta sürümü indirmek için Apple Developer Program üyeliğinizin olması gerekiyor. Üyeliği ücretsiz açabilirsiniz.

iOS 9.3 nasıl yüklenir,iOS 9.3 itunes ile yükleme güncelleme

Not:  iOS 9.3 ön sürüm olduğundan, iOS 9.3 indirip yükledikten sonra eski sürüme tekrar geri dönülmeyebilir. Yüklemeyi yapmadan önce cihazınızın yedeğini almayı ihmal etmeyiniz. Yükleme içinde şarj durumu en az %50 olması önerilir.

Bir önceki yazımız olan iOS 9 iOS 10 iTunes ile yazılım güncelleme başlıklı makalemizde ios 10, ios 9 ve ios 9 itunes ile yükleme hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir