iOS 8.4 Beta Yayınlandı indirip Denediniz mi | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

iOS 8.4 Beta Yayınlandı indirip Denediniz mi

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Apple, genel itibari ile müzik uygulamasını içeren iOS 8.4 beta sürümünü yayınladı. Şuan için yayınlanan deneme sürümünü indirme sadece geliştiriciler için Apple Geliştirici Merkezi web sitesi üzerinden ulaşılabiliyor.

All-Yeni Tasarım  Müzik uygulaması müzik koleksiyonunuza daha kolay ve daha eğlenceli hale keşfetmek bir güzel yeni bir tasarıma sahiptir. Kendi görüntü ve açıklama ekleyerek çalma kişiselleştirin. Sanatçılar görünümünde sevdiğiniz sanatçıların çarpıcı görüntülerin keyfini çıkarın.

Son Eklenenler  Son zamanlarda eklediğiniz Albümler ve çalma, kitaplığınızın üst kısmında şimdi zahmetsiz oynamak için yeni bir oynatma menüsü ile sadece resmin üzerine dokunmanız yeterli.

Aerodinamik iTunes Radio  iTunes Radyo ile müzik keşfetme her zamankinden daha kolay. Şimdi hızlı bir şekilde son dinlediğiniz sevdiğiniz istasyonları dönebilirsiniz ya da en sevdiğiniz sanatçı veya şarkı için ayarlayabilirsiniz.

iOS 8.4 Beta Yayınlandı indirip Denediniz mi,iOS 8.4,iOS 8.4 Beta,iOS 8.4 indir,iOS 8.4 Ne Zaman Çıkacak,iOS 8.4 Ne Zaman Yayınlanacak,iPhone 4S,iPhone 5S,iPhone 6,iOS 8.4 Beta Download,iOS 8.4 Özellikleri

Yeni MiniPlayer  yeni MiniPlayer ile, müzik koleksiyonunuzu gezip oynarken ve çalma listesini görebilirsiniz. Şimdi Yürütülüyor açmak için, sadece MiniPlayer üzerine dokunmanız yeterli.

Şimdi Yürütülüyor Geliştirilmiş  Now Playing albüm vitrinde çarpıcı yeni bir tasarıma ulaştı. Now Playing kapatmadan müzik AirPlay kullanarak akışı kablosuz başlatabiliyorsunuz.

iOS 8.4 Beta Yayınlandı indirip Denediniz mi,iOS 8.4,iOS 8.4 Beta,iOS 8.4 indir,iOS 8.4 Ne Zaman Çıkacak,iOS 8.4 Ne Zaman Yayınlanacak,iOS 8.4 Özellikleri

Yukarı Sonraki  sadece Now Playing Up Sonraki simgesine dokunun – kütüphanede şarkıları kontrol etme sonra ki oynayacak olan parçayı öğrenme şimdi çok basit. Yeniden düzenleme, ekleme veya istediğiniz zaman şarkıları atlaya bilme özelliğine sahip oldu.

Global Arama  Şimdi her yerde müzik uygulaması açıkken gelen aramaya bakabilme ya da arayabileceksiniz. Sadece büyüteç dokunmanız yeterli. Arama sonuçları rahatça hızlı bir şekilde mükemmel şarkıyı bulmak için düzenlenmektedir. Hatta ara sağ iTunes Radyo istasyonu başlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan iPhone Telefonda Isınma Açılmama Reset Atma Sorunu başlıklı makalemizde iPad, iPhone ve iPhone 4 hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir