iOS 8.3 Beta 4 Geliştiriciler Sürümü | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

iOS 8.3 Beta 4 Geliştiriciler Sürümü

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

iOS 8.3 Beta 4 Geliştiriciler Sürüm Güncellemesi Başladı

iOS iPad, iPhone 4S, iPhone 5S, iPhone 6S Plus ve diğer model cihazlar için 8.3 beta 4 geliştiriciler sürümü güncellemeye açıldı. iOS 8.3 yükleme indirme adımları aşağıda yer almaktadır.

iOS 8.3 Beta 4 sürümü şimdilik geliştirici hesabı olanlar için indirme seçeneği aktif. Yüklemeyi yapabilmeniz için geliştirici hesabı ile giriş yapılması gerekiyor. Geliştirici hesabı olmayanlar için gelecek ay itibari ile güncellemeden yararlanmaları bekleniyor.

iOS 8.3 Beta 3 sürümü cihazınızda yüklü ise; Ayarlar> Genel> Yazılım Güncelleme bölümünden iOS 8.3 Beta 4′e geçiş yapabilirsiniz.

iOS 8.3 sürüm özellikleri: Güncelleme özellikler performans iyileştirmeleri için çıkmasının yanında kablosuz bağlantı üzerinden CarPlay, Google 2 adımlı doğrulama için destek, Çin ağı için UnionPay ağına eklenen Apple Pay, başta Türkçe olmak üzere birçok yeni dil desteği ile güncellenmiş  Siri, mesajlara filtreleme, Safari boşluk çubuğunda bir UI değişikliği ve daha pek çok yeni özelliği beraberinde getiriyor.

CarPlay kısaca tanımı; Aracınızın var olan bilgi ve eğlence sistemini değiştirmeden iOS’un özelliklerini aracın ekranına yansıtan yeniliğin adı.

iOS 8.3 Beta 4 Geliştiriciler Sürümü,ios 8.3 beta 4,sürüm güncellemesi,ios 8.3,yükleme,indirme

Bir önceki yazımız olan iPhone Telefonda Isınma Açılmama Reset Atma Sorunu başlıklı makalemizde iPad, iPhone ve iPhone 4 hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir