iOS 7.1.1 Güncellemesi iPhone Pil Süresini Uzattı | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

iOS 7.1.1 Güncellemesi iPhone Pil Süresini Uzattı

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

iOS 7.1.1 Güncellemesi iPhone Pil Süresini Uzattı

Apple, son yıllarda çıkardığı iPhone cep telefonlarında görülen en büyük sorunlardan biri pil süresinin yetersiz olması.

Apple iOS 7.1.1 güncellemesi ile pil süresinde iyileştirme olduğunu ve şarj süresini uzattıklarını açıkladılar.

iOS 7.1.1 güncellemesini 22 Nisanda yayınladı. iOS 7.1.1 güncellemesi ile iPhone şarj süresinde yaklaşık % 25 oranında pil süresinin uzadığını yorumları aktarıldı ama bazı iPhone kullanıcılarından gelen bilgi ile çok fazla değişlik olmadığı yönünde.

iPhone kullanıcılarının her zaman şikayetçi oldukları kısa süren pil süresi nedeni ile çoğu kullanıcı yedek şarj cihazı ya da ara kablo taşımak zorunda kalıyorlar. Bakalım Apple yaptığı güncellemeler ile iPhone kullanıcılarının yüzünü güldürecek mi ?

iOS 7.1.1 Güncellemesi iPhone Pil Süresini Uzattı,iPhone 4S iPhone 5S iOS 7.1.1 Güncelleme Yenilikleri,iPhone 4 iPhone 5 iOS 7.1.1 ile Batarya Şarj Süresi

iOS 7.1.1 Güncellemesi iPhone Pil Süresini Uzattı

Bir önceki yazımız olan Galaxy S4 mü iPhone 5S mi Karşılaştırma Hangisini Alsam başlıklı makalemizde Galaxy S4 mü iPhone 5S mi Karşılaştırma Hangisini Alsam, Galaxy S4 ve iPhone 5S Özellikleri ve GB hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir