İnternet Sayfası Açınca Heydex.com Geliyor Nasıl Kaldırırım | TEKNOLOJi REHBERi

İnternet Sayfası Açınca Heydex.com Geliyor Nasıl Kaldırırım

Konu ile ilgili 0888 233 7373 Arayarak Yardım Alabilirsiniz

Google Chrome için  ”http://heydex.com”  Kaldırma:

1- İlk olarak masaüstünüzde bulunan Google Chrome kısayoluna sağ tıklayarak özellikleri seçin.
2- Daha sonra açılan özellikler menüsü altından kısayol sekmesini seçerek, burada bulunan hedef bölümündeki dosya konumunu düzenlememiz gerekiyor. 

goog İnternet Sayfası Açınca Heydex.com Geliyor Nasıl Kaldırırım

3- Hedef bölümünde “C:UsersMystrandelAppDataLocalGoogleChromeApplicationchrome.exe http:// http://heydex.com” şeklinde bir dosya konumuyla karşılaşacaksınız. Bu dosya konumunu ” C:UsersMystrandelAppDataLocalGoogleChromeApplicationchrome.exe” şeklinde değiştirmelisiniz. Bir başka deyişle chrome.exe’den sonraki bölümü silmelisiniz.

goog2 İnternet Sayfası Açınca Heydex.com Geliyor Nasıl Kaldırırım

(Not: Dosya konumunda yazan Mystrandel benim kullanıcı adım olduğu için burada bulunan dosya konumunu kopyalayıp yapıştırmamalısınız. Sizin o bölümde kendi kullanıcı adınız yazıyor olacaktır, bu nedenle o kısmı değiştirmeyiniz.)
4- Gerekli değişiklikleri yaptıktan sonra uygula butonuna tıklayarak özellikler sayfasını kapatabiliriz.  http://heydex.com başarıyla kaldırdınız.

Alternatif yöntem başlat>çalıştır>regedit yazıp çıkan bölümde bul’a heydex yazıp çıkanları google.com.tr olarak düzeltiniz

Not: Eğer bilgisayarınızın ana sayfası bu işlemi yaptığınız halde hala değişmiyorsa Homepage Remover adlı programı sitemizden indirerek öncelikle anasayfanızı işgal eden uygulamaları kaldırabilirsiniz ve daha sonra aynı adımları tekrar uygulayabilirsiniz.

Konu için Teknoloji Hattı 0888 233 7373 Arayarak Yardım Alabilirsiniz

 

1.56 İnternet Sayfası Açınca Heydex.com Geliyor Nasıl Kaldırırım1.74 İnternet Sayfası Açınca Heydex.com Geliyor Nasıl Kaldırırım
1.84 İnternet Sayfası Açınca Heydex.com Geliyor Nasıl Kaldırırım

Bir önceki yazımız olan Aramamekani.com a Yönleniyor Nasıl Google Olarak Ayarlanır başlıklı makalemizde Aramamekani.com a Yönleniyor Nasıl Google Olarak Ayarlanır ve Google yerine http://aramamekani.com geliyor hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: , , ,One thought on “İnternet Sayfası Açınca Heydex.com Geliyor Nasıl Kaldırırım

  1. samet

    Kardeş ben senin dediğin gibi yapmayı denedim zaten normal gözüküyor bende google chrome yi açınca internet explorer geliyor buna bi resimli çozüm anlatsanız çok iyi olur

    Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir