Instagram'da Fotoğrafları Yatay ve Dikey Paylaşma | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Instagram’da Fotoğrafları Yatay ve Dikey Paylaşma

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Instagram uygulamasına gelen yeni güncelleme ile artık fotoğraf ve videolar yatay ve dikey boyutlarda paylaşım yapılabilecek.

Güncellemeden önce paylaşım yapılacak resimleri düzenlemek zorunda kalınıyordu, kenarları ve boyutları üzerinde oynama yapılarak gönderim yapılmasına neden oluyordu. Artık bu düzenleme ile uğraşmadan Instagram’da yatay ve dikey geçişleri yapmak için format değiştirme ikonuna tıklamanız yeterli.

Instagram, video üzerinde de yenilik yaptı. Videolarda sinematik ve gerçekçi görünüm için iyileştirmeler yapıldı. Videolara istenilen şekilde efekt verilebiliyor.

Instagram Fotoğraflarda Yatay ve Dikey Ayarlama,Resimlerde Nasıl Yatay ve Dikey Yapılır,Paylaşım Yapılan Resim Formatını Düzenleme,Video Efektleri Ayarlama,Büyüklük Küçülük Ayarı,Format Değiştirme,Video Ayarı

Instagram’ın çıkardığı güncellemeyi uygulama yüklü telefonlarda otomatik yapabilirsiniz. Güncelleme uyarısı ekranda yer alır. Apple ve Android Google Play Store uygulamalarını açıp güncellemeyi kontrol edebilir isterseniz yeniden indirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Android cihazlar için destek hattı başlıklı makalemizde Android Destek Hattı, android güncelleme sorunu ve Android Market Sorunu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir