İnstagram Ne Demek ve İnstagram İndir | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

İnstagram Ne Demek ve İnstagram İndir

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Nedir bu Instagram?
Kısaca ilk olarak iOS platformu için geliştirilen, sosyal ağ niteliğinde fotoğraf paylaşma platformudur. Bu kadar popüler olmasındaki sebeplere bakacak olursak, hızlı bir şekilde fotoğraf çekme, farklı efektler uygulama ve en önemlisi çok kolay bir şekilde sosyal ağlarda paylaşma imkanı sunan Instagram yukarıda belirttiğimiz rakam yani 27 milyon kullanıcı tarafından şuanda bütün Dünya’da yoğun bir şekilde kullanılıyor.

Instagram uygulamasının biraz derinliklerine inecek olursak, fotoğraflarımızı çekip retro efekti verdiğimiz bu uygulama sosyal ağlardan kopamayanların vazgeçilmezleri arasında.

Instagram’ı hemen kullanmaya başlamak isterseniz, kullanıcı girişi yapmalısınız… Bütün sosyal ağlarla entegreli olarak çalışabilen bu uygulamayı kullanmak iOS ayrıcalığından çıkıp Android kullanıcılarıyla buluştu.

Instagram, sosyal ağ uygulamarı gibi çalışan, sosyal ağ profilleriniz olanFacebook ve Twitter’da olduğu gibi arkadaşlarınızın son güncellemeleri sayfanızı dolduruyor. Bu sayede arkadaş ortamınızdaki kişilerin son paylaştıklarını rahatlıkla görebilir, takip edebilir, beğenebilirsiniz…

 

Kendi profilimizin gözüktüğü alan: Buradan sizi takip edenleri ve son güncellenenlere bakabiliyorsunuz.

 

Alttaki butonlar vasıtasıyla yorum yapıp paylaşım yapabilirsiniz:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.instagram.android&hl=tr

Instagram uygulamasında alttaki bölümde beş temel ikon var. Ev ikonu ile çevrenizdeki tüm fotoğraf akışlarını, yıldız ikonu ile Instagram dünyasının popüler fotoğraflarını, kalp ikonu ile de haberleri görebiliyoruz. En sağdaki ikonumuz ise bizim kendi profil sayfamıza gidiyor. Fotoğraf sayınız, takip ettikleriniz ve takipçileriniz gibi. Ortadaki kamera ikonu ise birazdan anlatacağım üzere fotoğraf çekmeye ve düzenlemeye yarıyor.kaynak:teknolojioku.com

Bir önceki yazımız olan Android Telefon Rehberi Yedekleme ve Geri Yükleme başlıklı makalemizde Andorid Ics, android cep telefonu ve Android Dosya Yedekleme hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir