Instagram inaktif Nedir Hesap Dondurma Açma Kapatma | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Instagram inaktif Nedir Hesap Dondurma Açma Kapatma

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Instagram kullanıcılarında bazen şu şekilde bir destek talebi alıyorum Instagram hesabı geçici olarak kapat-neden (ara vermek istiyorum) adımlarını takip ederek hesabımı bir sürelik kapattım. Fakat şimdi açmak istiyorum kullanıcı adım ve şifremi doğru yazmama rağmen yanlış diyor. Şifremi sıfırlamak istediğimde de kullanıcı adım ve mail adresim inaktif uyarısını veriyor. Ne yapabilirim?

Bu gibi sorunlar için Instagram’ın verdiği cevap aşağıda yer almaktadır. Eğer Instagram ile iletişime geçmek istiyorsanız aşağıda yer verdiğim başvuru adresinden sorunu yazarak destek isteyebilirsiniz.

İnaktif, geçici olarak instagram hesabının kullanıcı tarafından dondurulması. İnaktif’ da kalan hesap belli süre sonra tamamen erişime kısıtlanabilir yada kapatılabilir.

Instagram, kullanıcıların aktif bir şekilde hesaplarını kullanmalarını ister. Hesabınızı açık tutabilmeniz için oturum açmanız fotoğraf paylaşmanız ve paylaşımlarda beğeni yorum yapılmasını bekler. Eğer kullanıcı Instagram hesabını kullanmıyorsa hesabın kapatılmasına neden olabilir.

Instagram hesabı uzun zaman inaktif kalırsa hesap kalıcı olarak kapatılabilir kaldırılabilirKapatılan yada inaktif duruma düşen instagram hesabını tekrar açtırmak geri almak için başvuru adresi buradan

Instagram inaktif Nedir Hesap Dondurma Açma Kapatma,Instagram inaktif Kaldırma Nasıl Kaldırılır Açılır,Hesabı Geçici Olarak Kapattım Açılmıyor,Kullanıcı Adı ve Şifre Yanlış,Şifre Sıfırlama Kullanıcı Adı Mail Adresi inaktif Ne yapabilirim

 

Bir önceki yazımız olan Chatsel Premium Video Chatsel.com 6670 Nedir Nasıl İptal Edilir başlıklı makalemizde 14 tl liram gitti, 6670 şikayetleri ve açılan internet popup tıkladım hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar

Reviews

  • Instagram inaktif Nedir Nasıl Kullanılır10
  • Instagram inaktif Sorunu Nasıl Çözülür9
  • Instagram inaktif Hesabım Kapatıldı7
  • Instagram inaktif Şifre ve Mail Adresi Uyarısı9
  • 0
  • 7

    Score

    Instagram inaktif Nedir Hesap Dondurma Açma Kapatma
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir