Instagram hesabımı geçici olarak nasıl kapatırım | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Instagram hesabımı geçici olarak nasıl kapatırım

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Instagram hesabımı geçici olarak nasıl kapatırım

Instagram hesabımı geçici olarak kapatmak istiyorum ne yapmalıyım? Instagram hesabı nasıl silinir kapatılır? Instagram hesabımı geçici olarak kapattım açamıyorum. Instagram hesabı dondurma. Instagram hesabımını kapatma dondurma Android iPhone cep telefondan Windows bilgisayardan nasıl yapılır? Instagram hesabımı geçici olarak nasıl kapatırım.

Instagram geçici kapatmada hesapta bulunan fotoğraf, yorum, beğeni ve Instagram bilgileri silinmez sadece gizlenir. Tekrar hesabı aktif etmek istiyorsanız instagram hesabınıza giriş yapmanız yeterli olacak.

Instagram hesabınıza giriş yaptıktan sonra instagram adınızı tıklayıp Profili Düzenle bölümüne giriniz. Açılan bölümde her hangi bir yer girmeden aşağıya inip Hesabımı geçici olarak kapat seçeneğini tıklamanız ve istenilen bölümleri seçmeniz yeterli. Bir sorunla karşılaştığınızda önerdiğimiz destek hattını arayabilirsiniz.

Instagramda kişi engelleme engellemeyi kaldırma ve Instagram telefondan hesap gizleme konulara baktınız mı?

Instagram Hesabımı Geçici Olarak Kapatmak İstiyorum

Instagram hesabımı geçici olarak nasıl kapatırım

Bir önceki yazımız olan Chatsel Premium Video Chatsel.com 6670 Nedir Nasıl İptal Edilir başlıklı makalemizde 14 tl liram gitti, 6670 şikayetleri ve açılan internet popup tıkladım hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir