Instagram Dil Ayarlarını Nasıl Değiştiririm | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Instagram Dil Ayarlarını Nasıl Değiştiririm

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Instagram hesabımın dil seçeneğini değiştirebilir miyim ? Instagram dil seçeneği cep telefonunun dil seçeneği ayarlarını baz alır. Telefonda hangi dil seçili ise instagram hesabında da o dil geçerli olur.

iPhone iOS Instagram Dil Ayarları

iPhone ya da iPad cihazlarda dil ayarlarını değiştirmek: Ayarlar bölümüne giriş yapıp Genel > Uluslararası > Dil seçeneğinden istediğiniz dil’i seçebilirsiniz. 

Android Instagram Dil Ayarları

Android cihazlarda dil ayarlarını değiştirmek: Telefondan Ayarlar bölümünü açıp Dil ve Giriş > Dil seçeneği ile dil ayarlarını yapabilirsiniz.

Windows Phone Instagram Dil Ayarları

Windows yüklü telefonlarda dil ayarları: Cep telefonun orta tarafında yer alan Başla butonuna tıklayıp, parmağı sola doğru kaydırınız. Aşağı tarafa ininiz Ayarlar bölümünde yer alan Dil + Bölge > Telefon dili seçeneği ile dil ayarlarını değiştirebilirsiniz.

Instagram Dil Ayarlarını Nasıl Değiştiririm,instagram Dil Ayarını Değiştirme Android iphone,Dil Ayarlarımı Nasıl Değiştiririm,Hesap Dil Seçeneğini Değiştirme,Android iPhone Instagram Dil Değiştirme,Türkçe Yapma Çevirme

Bir önceki yazımız olan Android cihazlar için destek hattı başlıklı makalemizde Android Destek Hattı, android güncelleme sorunu ve Android Market Sorunu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
One thought on “Instagram Dil Ayarlarını Nasıl Değiştiririm

  1. iphone destek hattı

    iphone instagram dil seçeneği değiştirme ayarlama nasıl yapılır? iphone telefonlarda instagram dil ayarını değiştiremiyorsunuz telefonun mevcut dili neyse otomatik o dil seçeneği aktif oluyor

    View Comment
    Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir