iCloud ve iTunes ile iPhone Telefonu Yedekleme | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

iCloud ve iTunes ile iPhone Telefonu Yedekleme

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

iCloud ve iTunes uygulamaları ile iPhone telefonu, iPad veya iPod touch’un yedeğini alırsanız, cihazı değiştirdiğinizde kaybolduğunda, çalındığında ya da hasar gördüğünde dosyalarınıza ulaşabilir ya da geri yükleyebilirsiniz.

iPhone telefonda iCloud ile yedek alma 2016

Telefonun internet bağlantısını aktif ediniz. Ayarlar > iCloud > Yedeklemeye giriniz. Saklama ve Yedekleme’ye dokununuz. Yedeklemenin her zaman açık olup olmadığını kontrol ediniz. İnternet bağlantınız olduğu sürece güncel yedekleme yapılmaya devam ediliyor.

iPhone telefonda iTunes programı ile yedek oluşturma 2016

iTunes yazılımını açınız ve telefonu usb ile bilgisayara bağlayınız.  Dosya > Aygıtlar > Yedekle’yi tıklayınız. Dosya menüsünü görmüyorsa, Alt tuşuna basınız.

Yedeklemenin alınıp alınmadığını kontrol için iTunes Tercihleri > Aygıtlar öğesi bölümünden cihaz adını ve yedekleme tarih ve saat’ini görebilirsiniz.

icloud yedek alma geri atma,itunes yedek alma geri yükleme,çalınan telefonda yedek geri yükleme,icloud otomatik yedekleme alma,icloud açma kapatma

 

Bir önceki yazımız olan iPhone Telefonda Isınma Açılmama Reset Atma Sorunu başlıklı makalemizde iPad, iPhone ve iPhone 4 hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
One thought on “iCloud ve iTunes ile iPhone Telefonu Yedekleme

  1. iphone destek

    iphone 4, iphone 4s, iphone 5, iphone 5s, iphone 5c, iphone 6 ve iphone 6 plus telefonlarda icloud ve itunes yazılımı ile yedekleme yapabilirsiniz. Rehber,videolar, resimler, mesajlar, uygulamalar, oyunlar ve dosyaların yedeğini kolay bir şekilde alabilirsiniz.

    View Comment
    Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir