iCloud Şifremi Unuttum Telefon Açılmıyor Parolamı Kırma | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

iCloud Şifremi Unuttum Telefon Açılmıyor Parola Kırma

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

iCloud Şifremi Unuttum iPhone Cep Telefonum Açılmıyor Ne Yapmalıyım

iCloud şifremi parolamı unuttum telefon kilitlendi şifresi açılmıyor parola şifre açma yada kırmak için ne yapılır ne yapmam gerekiyor? Apple iCloud kilidini unuttum kaldırmak için ne yapmalıyım?

iPhone cep telefonunda Apple icloud şifresini unuttunuz ama ne yapacağını bilmiyorsanız ya da güvenlik sorunlarına cevap veremiyorsanız aşağıdaki adımları deneyebilirsiniz.

Apple Müşteri Destek Bilgileri 2016

 • Apple icloud teknik destek telefon numarası 00800 448 829 878
 • Apple icloud şifre sıfırlama buradan iforgot.apple.com/password/verify/appleid

Apple Kimliği hesabınızın parolasını bazı bilgileri vererek değiştirebilir veya sıfırlayabilirsiniz.

iCloud resmi sitesi giriş yapıp www.icloud.com aşağıda yer alan Kimliğimi veya Parolamı Unuttum yazısına tıklayıp iCloud kimliğinizi yazıp sıfırlama seçeneklerini kontrol ediniz.

iCloud Şifremi Unuttum Telefon Açılmıyor Parola Kırma,Apple iCloud Şifremi Unuttum Ne Yapmalıyım,iCloud Parolamı Parolasını Unutum Kırma,iCloud Açma,iCloud Açmak,iCloud Kaldırma,iCloud Nasıl Sıfırlanır,iCloud Hesabımın Şifresini Unuttum,iCloud Kırma,iCloud Sıfırlama Kaldırma Silme Nasıl Yapılır

iCloud Şifremi Unuttum Telefon Açılmıyor Parolamı Kırma Açma Silme

iCloud Şifremi Unuttum Telefon Açılmıyor Parola Kırma,Apple iCloud Şifremi Unuttum Ne Yapmalıyım,iCloud Parolamı Parolasını Unutum Kırma,iCloud Açma,iCloud Açmak,iCloud Kaldırma,iCloud Nasıl Sıfırlanır,iCloud Hesabımın Şifresini Unuttum,iCloud Kırma,iCloud Sıfırlama Kaldırma Silme Nasıl Yapılır

iCloud Şifremi Unuttum Telefon Açılmıyor Parola Kırma,Apple iCloud Şifremi Unuttum Ne Yapmalıyım,iCloud Hesabımın Şifresini Parolamı Parolasını Unutum Kırmak

iCloud Şifremi Unuttum Telefon Açılmıyor Parola Sıfırlama

iCloud Şifremi Unuttum Telefon Açılmıyor Parola Sıfırlama 2016

 1. Apple Kimliğim sayfasına gidin ve Apple Kimliğinizi Bulun seçeneğini tıklayın.
 2. Adınızı, soyadınızı, geçerli e-posta adresinizi ve Apple Kimliği oluşturmak için kullanmış olabileceğiniz önceki e-posta adreslerini girin.
  • Eşleşen bir Apple Kimliği bulamıyorsanız yeni bir tane oluşturabilirsiniz.
  • Birden çok Apple Kimliği bulursanız, geçerli e-posta adresinizle eşleşen kimliği seçin.
 3. Apple Kimliğinizi bulursanız, hesabınıza erişmek için ekrandaki adımları izleyebilirsiniz. Parolanızı sıfırlamanız istenecektir.

Apple Kimliğim’e giriş yaptıktan sonra Apple Kimliği e-posta adresinizi güncelleyerek unutmayacağınız bir adres olmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca parolanızı değiştirmek için bu adımları uygulayabilirsiniz.

Apple iCloud müşteri hizmetleri: Pazartesi-Cuma günleri 09:00-18:00 saatleri arasında; sabit hattan 00800 448 829 873 numaralı telefonu (ücretsiz) veya cep telefonunuzdan0 (216) 282 15 11 numaralı telefonu (yerel ücretler uygulanır) arayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan iPhone Telefonda Isınma Açılmama Reset Atma Sorunu başlıklı makalemizde iPad, iPhone ve iPhone 4 hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
32 thoughts on “iCloud Şifremi Unuttum Telefon Açılmıyor Parola Kırma

 1. teknolojihatti

  iPhone cep telefonunda Apple icloud şifresini unuttunuz ama ne yapacağını bilmiyorsanız ya da güvenlik sorunlarına cevap veremiyorsanız çözümü bu yazımızda.

  iCloud Şifremi Unuttum Telefon Açılmıyor Parola Kırma,Apple iCloud Şifremi Unuttum Ne Yapmalıyım,iCloud Parolamı Parolasını Unutum Kırma,Açma,Açmak,Kaldırma

  View Comment
  Reply
 2. Depo Elektronik

  iCloud Şifremi Unuttum Telefon Açılmıyor iCloud Şifre Parola Kırmak: Deeepo Olarak İcloud açıyoruz 4-4s-5-5s ve Aplle Tabletlerin İcloudları kaldırılmaktadır.

  İster Yurt Dışı İster Türkiye İster Faturalı İster Faturasız Olsun Tüm İcloudları açıyor Kullanıma Hazır Halde Teslim Ediyoruz.

  View Comment
  Reply
 3. iCloud destek

  Apple iCloud şifremi unuttum çözümü nedir: iPhone 4, iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 6, iPhone 6s, iPhone 6 Plus cep telefonda unutulan iCloud hesabının şifresi nasıl açılır kırılır? iCloud şifre kırmak açmak kaldırmak için program var mı programsız açma.

  View Comment
  Reply
 4. icloud şifremi unuttum

  icloud şifremi unuttum faturam yok, icloud şifremi unuttum faturam var, icloud şifre sıfırlama, iphone icloud şifremi unuttum, apple kimliği şifre mi unuttum, forgot icloud şifresini sıfırlama, unutulan icloud şifresi nasıl açılır şifre kırmak açmak kaldırmak, parola nasıl açılır? telefon açılmıyor, çıkış yapamıyorum mail gelmiyor e-posta sıfırlama. başvuru adresi evrakları

  View Comment
  Reply
 5. murat

  icloud şifremi unuttum icloud mail parolamı da unuttum icloud şifresi nasıl kırılır şifre kırma programı var mı yada programsız şifre kırma

  View Comment
  Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir