HTC One X Android 4.2.2 Güncellemesi Yükleme | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

HTC One X Android 4.2.2 Güncellemesi Yükleme

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

HTC One X Android 4.2.2 Güncelleme Başladı

Şimdilik sadece Tayvan’da sunulan Android 4.2.2 sürümü ile One X+baştan aşağı yenileniyor. Güncelleme ile Sense 5 arayüzüne kavuşan One X+’a, HTC One’da kullanılan BlinkFeed entegrasyonu da sürüm 4.2.2 ile ekleniyor.

Güncelleme henüz ülkemiz kullanıcılarına sunulmadı, ancak ilerleyen günlerde başlayacak “Ayarlar>Hakkında>Yazılı Güncellemesi>Şimdi kontrol et” sekmesinden aralıklarla güncelleme kontrolü yapabilirsiniz.

Performans iyileştirmelerini de barındıran güncelleme ile ayrıca; DayDreamekran koruyucusu, kilit ekranına widget ekleme, gelişmiş güvenlik sistemi, bildirim ekranını özelleştirme, kamerada AE/AF kitleme seçeneği ve batarya yüzdesini durum çubuğunda gösterme gibi yenilikler HTC One X+’a geliyor.

Tayvanlı üreticinin son dönem üst sınıf telefonlarda yer verdiği BlinkFeed adlı ekran uygulaması, yeni kilit ekran stili, kilit ekranda widget desteği, durum çubuğunda yüzdeli pil simgesi, pil ve performans artışları, yenilenen galeri uygulaması ile 30 saniyelik özel klip oluşturabilme (HTC Zoe), yukarıdan aşağıya doğru sürüklenen iki parmak hareketi 12 kısa yolun yer aldığı bildirim ekranına erişim, kamera noktasında sağlanan iyileştirmeler ve müzik çalar için yeni tema stilleri.

485 MB büyüklüğündeki güncellemenin sadece Tayvan’da indirilebilir olduğunu belirtelim. Yakın bir zamanda güncellemenin Avrupa ülkelerine de dağıtılacağını düşünüyoruz.

Bir önceki yazımız olan LG G2 Detaylı Özellikleri başlıklı makalemizde Android 4.2.2, kamera ve lg g2 hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir