HTC One M8 Android 4.4.3 Yazılım Güncellemesi Yayınlandı | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

HTC One M8 Android 4.4.3 Yazılım Güncellemesi Yayınlandı

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

HTC One M8 Android 4.4.3 Sürüm Güncellemesi Başladı Yazılımı Türkçe Kullanmak isteyen Android Kullanıcıları Biraz Daha Sabretmeleri Gerekiyor.

HTC, Android 4.4.3 sürüm güncellemesini yayınlamasının hemen ardından yeni güncellemesini işaret ettiği tarihlerde yayınlayarak sözünü tutmuş oldu. Yeni Android sürümü şu an ilk ABD’ de yayınlandı. Gelecek ay itibari ile Türkiye  dahil olmak üzere bir çok ülkede güncellemeye açılması bekleniyor.

Android 4.4.3 güncelleme boyutu 592 Mb cihaz içerisinden OTA ya da Odin programı ile kurulumunu yapabilirsiniz. Android yazılımını yüklemeden önce yedeklerinizi almanız önerilir.

Google’ın Android 4.4.4 güncellemesine dahil ettiği güvenlik düzeltmelerine de yine One M8 için yayınlanan Android 4.4.3 güncellemesinde yer veriliyor.

Android 4.4.3 güncellemesi sense arayüzünde performans artışı ve bazı düzeltmelerin yer aldığı yeni güncelleme kademeli olarak dağıtılacak. Bu sebeple güncellemenin ülkemiz One M8 kullanıcılarına ulaşması bir iki haftalık süreyi kapsayacaktır.

Google’ın Android 4.4.3 içerisinde yer verdiği hata düzeltmeleri ve performans artışının yanı sıra Android 4.4.4 güncellemesinde yer alan güvenlik iyileştirmeleri de One M8’in yayınlanan güncellemenin içeriğine dahil ediliyor. Yeni güncellemeyi Wifi üzerinden indirilip yüklenmesi tavsiye edilir. Kademeli olarak dağıtılan güncellemeyi arada bir Ayarlar menüsünden kontrol edebilirsiniz.

Android 4.4.3 güncellemesi bazı hataların giderilmesi, performans ve güvenlik iyileştirmelerini içeriyor.
HTC One M8 Android 4.4.3 Güncellemesi Çıktı

HTC One M8 Android 4.4.3 Güncellemesi Çıktı

Bir önceki yazımız olan Android cihazlar için destek hattı başlıklı makalemizde Android Destek Hattı, android güncelleme sorunu ve Android Market Sorunu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir