HTC One Android Yazılım Güncellemesi Yayınlandı | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

HTC One Android Yazılım Güncellemesi Yayınlandı

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

HTC One Android Yazılım Güncellemesi Nasıl Yapılır

HTC One Android Yazılım Güncellemesi,HTC One Android Yazılım Güncellemesi İndir,HTC One Android Yazılım Güncellemesi Yayınlandı,HTC One Android

HTC One: Tayvanlı üretici bir yandan final sürüm üzerinde son çalışmaları sergilerken diğer taraftan telefonda yer bulan mevcut yazılım üzerinde (Android 4.1.2 ve Sense 5.0) geliştirmeçalışmalarına devam ediyor. Şirket, 17.5MB boyutunda ve1.29.1540.17  yapım numaralı güncellemenin dağıtımına kısa süre önce başlarken, güncelleme ile birlikte önemli geliştirmelerin sunulduğu ve bazı hataların düzeltildiği bildirildi. Android 4.1.2 temeline dayanan yazılım arabirimde herhangi bir farklılık yaratmazken, Android 4.2.2 öncesi daha kararlı bir yazılım sağlanması hedefleniyor.

Ayarlar> Telefon Hakkında> Yazılım güncellemeleri> Şimdi kontrol et sekmesinden güncelleme kontrolü yapabilirsiniz.

Telefon için Android 4.2.2 güncellemesi kısa süre önce ortaya çıkarılmış ve söz konusu yazılımın oldukça stabil çalıştığı rapor edilmişti. Bu sebeple kullanıcıların güncellemeye kısa süre içerisinde kavuşması bekleniyor.

HTC One X yazılımını güncelleme

HTC One X, güncellemeleri denetleyip, yeni bir güncelleme olduğunda size bildirebilir. Mevcut bir güncelleme olup olmadığını elle de kontrol edebilirsiniz.

Not: Veri kullanımından tasarruf etmek için yazılım güncellemelerini Wi-Fi’den veya bilgisayarınızın İnternet bağlantısından indirmek isteyebilirsiniz. Bu seçeneği, Ayarlar > Hakkında > Yazılım güncellemeleri >  içinde ayarlayabilirsiniz.

Bir yazılım güncellemesini yükleme

Internet bağlantısı açıksa ve yeni bir yazılım güncellemesi varsa, durum çubuğunda, güncelleme bildirim simgesi olan görünecektir.
  1. Bildirimler panelini kaydırarak açın ve sonra sistem güncelleme bildirimine dokunun.
  2. Ek veri ücretleri ödemek istemiyorsanız, Yalnızca Wi-Fi veya kablolu kullanın öğesini seçin.
  3. Tamam öğesine dokunun.
  4. İndirme tamamlandığında, Şimdi yükle’yi seçin ve sonra Tamam’a dokunun.

Güncellemenin tamamlanmasını bekleyin. HTC One X otomatik olarak yeniden başlar.

Bir uygulama güncellemesini yükleme

Internet bağlantısı açıksa ve uygulamalarınızdan biri için bir güncelleme varsa, durum çubuğunda, güncelleme bildirim simgesi olan  görünecektir.
  1. Bildirimler panelini kaydırarak açın ve sonra güncelleme bildirimine dokunun.Yüklenecek uygulama güncellemelerinin listesiyle beraber Güncelleştirmeler ekranı açılır.
  2. Detaylarını görmek için bir öğeye dokunun ve ardından  öğesine dokunun.
  3. Güncellemeleri gözden geçirmeyi bitirdiğinizde Yükle öğesine dokunun. Gerekirse HTC One X’i yeniden başlatmanız istenecektir.

Güncellemeleri el ile kontrol etme

  1. Bildirimler panelini kaydırarak açıp  öğesine dokunun.
  2. Hakkında > Yazılım güncellemeleri > Şimdi kontrol et’e dokunun.
İlgili konular

Bir önceki yazımız olan Android cihazlar için destek hattı başlıklı makalemizde Android Destek Hattı, android güncelleme sorunu ve Android Market Sorunu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir