HTC Kilit Ekrana Widget Nasıl Eklenir?-HTC Kilidi Nasıl Kırılır Açılır | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

HTC Kilit Ekrana Widget Nasıl Eklenir?

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

HTC Kilit Ekrana Widget Nasıl Eklenir?

Widget desteği Android 4.2 ile hayatımıza giren bir yenilik oldu. Söz konusu özellik sayesinde kullanıcı telefonu aktif hale getirmeden (kilidi açmadan) kimi işlemleri kilit ekran panelinde gerçekleştirebiliyor.Aşağıdaki adımlar uygulayarak aktif edebilirsiniz.

Kilit ekranda widget desteği içinAyarlar > Kişisilleştirme > Kilit ekran stili sekmesine buradan da en sonda yer alan “Widget” kısmını seçmeniz gerekiyor. Bu bölümde kilit ekrana sadece bir widget ekleyebiliyorsunuz. HTC bu noktada sayfalar arası geçişe olanak tanımamış. Oysa stok Android’te kilit ekranda sayfalar arası geçiş yaparak birçok widget’i kullanabiliyorduk. Neyse ki eklenen widget’ı boyutlandırma özelliği mevcut.

HTC, Widget desteğinden ziyade Sense 5 ile karşımıza çıkan kendine özgü yeni kilit ekranı ve ekranda bulunan kısa yollar ile hava durumu/saat bilgilerini ön planda tutmaya devam etmiş.

HTC Kilid Sorunu Çözümü: htc kilit ekranı,htc kilit ekranı kaldırma,htc kilit ekranı değiştirme,htc kilit ekranı açma,htc kilit ekranı widget,htc kilit ekranı widget açma,htc widget kaldırma,htc kilit ekranı widget ayarları,htc kilit ekranı widget nerde,htc kilit ekranı widget nedir,htc kilit ekranı widget ekleme,htc kilit ekranı ekleme,htc kilit ekranı ayarları,htc kilit ekranı widget ayarları,android, google, htc one, Ultrapiksel, Widget,htc widget android,htc widget android ekleme,htc widget android uygulaması,htc widget apk,htc widget for android,htc widget ekran kilidi,htc widget ekran kilidi ekleme,htc widget ekran kilidi açma

Bir önceki yazımız olan Android cihazlar için destek hattı başlıklı makalemizde Android Destek Hattı, android güncelleme sorunu ve Android Market Sorunu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir