Hangi Android Cep Telefonunu Almalıyım - Mobil Öneriler | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Hangi Android Cep Telefonunu Almalıyım – Mobil Öneriler

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Google Yeni Hizmeti Android Cep Telefonu Kullanıcılarının Hangi Telefonu Alsam Sorusuna Cevap Niteliğinde Olmuş

Google başlattığı yeni bir hizmeti ile hangi cep telefonunu alsam diyenler için siz nasıl bir telefon istiyorsunuz sorusu ile aradığınızın cevabına sizi yaklaştırıyor.

Akıllı telefon üreticileri sık sık çıkardıkları yeni telefon modellerine kullanıcılar artık yetişemez oldu. Google, telefon alımlarında daha çok tercih edilen Android telefonlar için kullanıcıların aklında oluşan sorulara cevap niteliğinde telefon test hizmetini başlattı.

Android telefon alacaklara siz nasıl bir telefon aramıştınız? Alacağınız telefonda neler olması gerekiyor? Nelere dikkat ediyorsunuz? Sorularına cevap bulacağınız hizmeti isterseniz birlikte inceleyelim.

Hangi Android Cep Telefonunu Almalıyım - Mobil Öneriler,googleden telefon alacaklar için öneriler.acaba hangi telefonu alsam,hangi marka model telefon alsam

Android Telefon Alırken Neye Dikkat Etmelisiniz?

Google Which Phone hizmeti, Soru-cevap şeklinde ilerleyen; kamera, oyun, müzik, mesajlaşma ve sosyal medya gibi alanlarda ne kadar sık kullanacağınızı seçmenizi istiyor. Örnek kamera simgesini tıkladığınızda 3 adımlık test seçeneği karşınıza geliyor. Kamera soru cevap testi bittiğinde ana bölüme geçip diğer özellikleri seçip aynı şekilde devam ediyorsunuz.

Testin sonucunda Google, size hangi Android telefonu almanız gerektiğinin yanıtını test sonucu ile veriyor. Google bu hizmeti ile kararsız Android kullanıcılarını memnun etmiş oluyor.

Hangi Android Cep Telefonunu Almalıyım - Mobil Öneriler,googleden telefon alacaklar için öneriler.acaba hangi telefonu alsam,hangi marka model telefon alsam

Bir önceki yazımız olan Android cihazlar için destek hattı başlıklı makalemizde Android Destek Hattı, android güncelleme sorunu ve Android Market Sorunu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir