Google Web Yöneticileri Yardım Formu-Google Web Site Yardım Talebi | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Google Web Yöneticileri Yardım Formu

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Google Web Yöneticileri Yardım Formu

Google Web site yardım taleplerinin bulunduğu uzman görüşlerinin yer aldığı Google forum bölümünü incelemenizi öneririm.

Google Web Yöneticileri Yardım Formu-Google Web Site Yardım Talebi

Burada, web yöneticilerinin yaygın olarak sordukları bir çok soruya verilmiş yanıtları bulunuyor, Google Forum‘ a soru sormadan önce birkaç öneride bulunalım: Soracağınız soru daha önce cevaplanmış olabilir ve bu cevaba bularak zaman kazanacaksınızdır, sorunuzu sormadan önce arama yapmanızda fayda olabilir.
Google Web Yöneticileri Yardım Formu,Google Seo Web Site Yardım,Google Web Site Yardım Talebi,Google Site Sorun Talebi,Google Site Spam Temizleme Bildirimi

Google Forum‘a yolladığınız yardım talebi herhangi birşey (yazı, görsel, bağlantı vb.) indexlenebilir ve arama motorlarında görüntülenebilir, genelde de böyle oluyor. Eğer yazınızda bahsettiğiniz, size ait olan veya olmayan bir siteden bahsediyorsanız yazınızla iliştirilmesini istemiyorsanız, adresi bir URL kısaltma servisini kullanabilirsiniz.

                     Google Web Yöneticisi Araçları  

Zararlı içerik uyarıları – Öneriler ve işlev talepleri – Sohbet Konuları

Bir önceki yazımız olan Samsung Galaxy S4 Mini Özellikleri başlıklı makalemizde Google Play Store, samsung galaxy s4 ve Samsung Galaxy S4 Mini hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir