Google Ulaşamadığı Kırık Linkleri Düzeltme Wordpress | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Google Ulaşamadığı Kırık Linkleri Düzeltme WordPress

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Google Ulaşamadığı Kırık Linkler

WordPress permalink bulamazsanız here Finder Plugin algılar. Bu 404 hata üretir önce eklentisi benzer kelimeler ile herhangi bir mesaj bulmaya çalışır.
Bu kötü linkten kelime değerlerden herhangi birini bulmaya çalışan veritabanı üzerinden arama yaparak yapar. Daha çok bir 404 hatası veren daha geri bir doğru sayfaya yönlendirme gönderir, en iyi maç alır ve sonra. Kullanıcılar, aradığınız sayfa göreceksiniz, ve arama motoru örümceklerinin 301 sayfa aramalarda doğru olarak görünür böylece kendi veritabanları yönlendirme ve güncelleme göreceksiniz.

Bu WordPress Blogger.com hesaplarından dönüşüm sırasında kalıcı gelen “” ve “a” gibi kelimeler kaldırır nerede özellikle yararlıdır. Eskiden bu tür WordPress değil html ve shtml, gibi uzantıları kullanılan göçler için de yararlıdır.

Yapılandırma paneli kullanıcı eklenti eksik bir sayfa bulur nasıl seçmenizi sağlar. Eklenti sonrası için maç sözcük sayısını sayar. Varsayılan olarak, bir iki kelime maç bulundu sayfa yönlendirme neden yeterlidir. Kullanıcı bir kelime maç seçer, özellikle yanlış pozitif, mümkündür. Kelime sayısının artırılması, ancak olası eklenti hiç bir maç bulacaksınız yapar.Eğer arama numaraları ortadan kaldırabilir. Sen “”, “ve”, “kim”, “sen”, vb gibi ortak İngilizce kelimelerin bir listesini, doğru kalıcı bulmakta kabul edilemez olduğunu belirtebilir.

İsteğe bağlı olarak, eklenti blog ana sayfasına index.htm index.html üzerinde hit, ve index.shtml yönlendirir. Bir web sitesi daha önce olmayan bir php ana sayfası kullanıldığında yararlıdır.

WordPress robots.txt, sitemap.xml, crossdomain.xml, favicon.ico, ya da elma-touch-icon.png bir 404 hata tespit ederse bir varsayılan sürüm sağlayacaktır.

Eklentisi de isteğe bağlı olarak son birkaç 404 ya da yönlendirmeleri takip eder. Bu sayfa eksik veya 404 hataları neden veya yönlendirmeler zorla tutmak kötü adlandırılır öğrenmek için yararlıdır.

Daha bulunmayan bir 404 sayfa asla. Eğer yeniden yapılandırılan ya da blogunuza hareket varsa, bu eklenti doğru yazılan veya sayfa her zaman bulacaksınız.

wordpress permalink finder eklentisi

 

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir