Google Servislerini Durdurarak Android Telefonu Hızlandırma | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Google Servislerini Durdurarak Android Telefonu Hızlandırma

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Google Servislerini Durdurarak Android Telefonu Hızlandırma,Google Servislerini Kapatma,Android Gereksiz Hizmetleri Durdurma,Android Telefonu Hızlandırma Uygulaması

Android işletim sistemi yüklü cihazlarda bazı kullanılmayan Google hizmetleri aşırı Ram tüketmesi kaynaklı telefon ve tabletlerde yavaşlamaya neden olabiliyor.

Çok fazla kullanılmayan Google hizmetlerinden Google Play Movies, Newsstand ve Cloud Print gibi servisleri durdurarak cihazınızı daha performanslı kullanabilirsiniz.

Google servis hizmetlerini Disable Service uygulaması ile tabi root yetkisi olan cihazlarda kullanabilirsiniz. Uygulamayı çalıştırdığınızda sizden Super User yetkisi isteyecektir onay verdikten sonra uygulamada iki bölüm bulunmaktadır. Birinci bölümde sizin sonradan yüklediğiniz hizmetler ikinci bölümde ise cihaza yüklü gelen Google hizmetleri yer almaktadır. Her iki bölümden kullanmak istemediğiniz hizmetleri durdurabilirsiniz.

Uyarı: Bilmediğiniz bazı uygulamalar ciddi sorunlara yol açabilir. Kapatacağınız hizmeti araştırıp ondan sonra yapmanız önerilir.

Manuel Google ve kurulan hizmetleri manuel durdurmak istiyorsanız bazı cihazlar için Ayarlar> Daha Fazla> Uygulamalar bölümünden yapabilirsiniz.

Google Servislerini Durdurarak Android Telefonu Hızlandırma,Google Servislerini Kapatma,Android Gereksiz Hizmetleri Durdurma,Android Telefonu Hızlandırma UygulamasıAndroid Cep Telefonu ve Tabletleri Hızlandırma Uygulaması

Bir önceki yazımız olan Android cihazlar için destek hattı başlıklı makalemizde Android Destek Hattı, android güncelleme sorunu ve Android Market Sorunu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar

Reviews

  • Google Servislerini Durdurma Nasıl Yapılır8
  • Android Cep Telefonlarında Google Servis Hizmetlerini Kapatma10
  • Android Google Servis Hizmetleri Nedir9
  • Android Telefonu ve Tableti Hızlandırma Önerileri10
  • Android Çalışan Uygulama ve Hizmetleri Durdurma9
  • 9.2

    Score

    Google Servislerini Durdurarak Android Telefonu Hızlandırma Uygulaması
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir