Google Play Store Yeni Sürümü İndir-Play Store Yeni Version Son Sürümü | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Google Play Store Yeni Sürümü İndir

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Google Play Store Yeni Sürümü İndir

Google Play Store Yeni Sürümü İndir,Play Store Yeni Version APK Sürümü,Google Play Store Son Sürüm İndir,Play Store Türkçe Versiyon,Yeni Play Store Kurulumu

Google Play Store için yeni sürümü tamamlandı Play Store sürümü 4.5.10 şuan resmi olarak çıkmadı. Ama resmi olmayan son sürümü aşağıdaki linkler aracılığı ile indirip kurabilirsiniz.

Google Play Store Yeni Sürümü İndir-Play Store Yeni Version Son Sürümü

  • Android Play Store 1 http://d-h.st/M5s
  • Android Play Store 2 http://mir.cr/1BLPB2QA

Play Store APK yeni sürümü özellikleri neler inceleyelim.

  • Play Stor Google+ özelliği eklendi
  • Play Store kriptolu güvenlik özelliği
  • Play Store’den satın aldığınız uygulamaları kontrol etme
  • Play Store 4.5.10 sürümünde yaptığınız yorumları silme özelliği.

Ply Store Özellikleri: Play Store‘den satın aldığınız uygulamaları kontrol ederken para ödeyip ödemeyeceğinizi gösteren uyarı var. Bir uygulamayı indirmeden önce nasıl tarz bir uygulama olduğunu anlayabiliyorsunuz. Örnek olarak bazı oyunları indirip, oyunun içerisindeki işlemleri hızlandırmak için alınan altın,gem gibi özellikleri almanız gerekebiliyor ve bu işlemleri satın almak için belli bir ödeme yapmanız gerekiyor. Artık bu tip uygulamaları önceden bileceksiniz.

Google tarafından imzalı ve telefonunuzdaki mevcut Play Store uygulamasını güncelliyor ve şifreli imza uygulaması tamamen güvenli olduğuna işaret ediyor. Google+’la olan entegrasyonu. Play Store’da sol en üst kısma tıkladığınızda en üstteki seçeneğe tıklarsanız Play Store’daki aktivitenizi Google+’daki çevrelerinizle paylaşabiliyor, isterseniz direkt buradan Google+ sayfanıza erişebiliyorsunuz.

Bir önceki yazımız olan Android Gmail Senkronizasyon Ayarları başlıklı makalemizde Android Gmail Çıkış Yapma, Android Gmail Hesabı Açma ve Android Gmail Hesabı Ekleme hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir