Google Play Store Nedir Nasıl indirilir Yüklenir | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Google Play Store Nedir Nasıl indirilir Yüklenir

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Google Play Store nedir nasıl indirilir yüklenir? Android telefona ve tablette ücretli / ücretsiz uygulama ve oyun yüklemeyi sağlayan Google Play mağaza uygulamasını indir yükle. Google Play Store son sürüm yeni sürüm 2016

Google Play Store, Android cihazlarda oyun ve uygulamalar tek bir bölümden katagorilerine göre ayrılmış kolay bir şekilde indirmenize olanak sağlayan uygulamanın adı.

Google Play mağazasında yer alan ücetli ve ücretsiz uygulamaları kısayoldan telefonunuza Play Store uygulaması ile yer almaktadır. En iyi yönlerinden biride indirmek istediğiniz oyun ve uygulama hakkında yapılan yorumlar. Bu yorumlarla indirilip indirilmeyeceğine karar verebiliyorsunuz.

Google Play Store Nedir Nasıl indirilir Yüklenir

Google Play Store Nedir Nasıl indirilir Yüklenir

Şuan en çok kullanılan mağaza uygulaması ünvanı Google Play’ de. Malum en çok kullanılan cep telefonları Android işletim sistemine sahip olanlar.

Bazı Google Play Store sürümleri cihazla uyumsuz çalışabiliyor. Bu gibi durumlarda eski sürümlerin denenmesi önerilmektedir. En çok uyumsuz çalışan replika dediğimiz kaçak telefonlar. Bunun dışında sorunlu yüklenen ROM’lar kaynaklı. Sorun için cihazı fabrika ayarlarına çevirip denenebilir. Eğer hala sorun oluşturuyorsa yeni ROM atılabilir.

Google Play Store mağaza uygulamasını ücretsiz olarak bu adresten indirebilirsiniz. Her hangi bir sorunda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Android cihazlar için destek hattı başlıklı makalemizde Android Destek Hattı, android güncelleme sorunu ve Android Market Sorunu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir