Google Play Store En Son Sürüm indir-Mobil Store APK Mağazası | TEKNOLOJi REHBERi

Google Play Store En Son Sürüm indir-Mobil Store APK Mağazası

Konu ile ilgili 0888 233 7373 Arayarak Yardım Alabilirsiniz

Google Play Cep Telefonda Tablette Mobil APK Uygulaması İndir

Google play store apk uygulaması son sürüm güncellemesi. mağaza uygulamalarını Play Store yeni versiyon sürümü ile indirebilir yükleyebilirsiniz.

En çok tercih edilen oyun ve uygulamaları mağazadan indirmek için Play Store apk uygulamasına ihtiyacınız var.

Google Play üzerinde beğendiğiniz oyunları ve uygulamaları istek listenize ekleyerek daha sonra bu liste altında yer alan tüm oyunları ve uygulamaları istediğiniz zaman mobil cihazlarınız üzerine yükleyebilirsiniz.

Google Play hesabınız üzerine aynı anda hem akıllı telefonlara hem de tabletlere mail hesabınızı tanımlayarak, yüklemek istediğiniz uygulamaları ve oyunları yükleyebilir ayrıca kurduğunuz mobil cihazlara uygulamalarım bölümünde görüntüleyebilirsiniz.

Konu için Teknoloji Hattı 0888 233 7373 Arayarak Yardım Alabilirsiniz

Play store‘de aynı zamanda akıllı telefon ve tablette indirmiş olduğunuz oyunlar hakkında yorumlar yapabilir, puan verebilir aynı zamanda kullanıcıların uygulamalar, oyunlara yapmış olduğu yorumları ve vermiş olduğu puanları kontrol edebilirsiniz. Google Play Store APK uygulamasını buradan indirebilirsiniz.

1.35 Google Play Store En Son Sürüm indir Mobil Store APK Mağazası

Bir önceki yazımız olan Android 5.0 Lolipop Detayları Yazılım Özellikleri başlıklı makalemizde Android 5.0 Lolipop Detayları Yazılım Özellikleri, Android 5.0 Özelliği ve Hangi Tarihleride hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: , , ,Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir