Google Play Store 5.6.8 APK indir Güncelle (Yeni Sürüm) | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Google Play Store 5.6.8 APK indir Güncelle (Yeni Sürüm)

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Google Android Play Store 5.6.8 Yeni Sürümü Yayınlandı İndirme ve Yükleme

Google Play Store APK mağaza uygulaması ile Android işletim sistemi yüklü cihazlarda ücretli ve ücretsiz oyun indirme ve uygulama indirmeyi sağlayan programdır.

Android Play Store mağaza uygulamasının şuan için Türkiye güncellemesi yayınlanmadı. Bu ay içerisinde OTO ile güncelleme yapabilir isterseniz güncelleme yayınlanması beklemeden önerdiğimiz indirme adresinden apk uygulamatelefon ve tablete atıp kurulumu yapabilirsiniz.

Dosya ismi: com.android.vending-5.6.8-80360800-minAPI9.apk Versiyon: 5.6.8 (80360800). İndirmeye açılış tarihi: 3 Haziran 2015 11:33 GMT + 0300 de Dosya boyutu: 11.01 MB (11.540.342 bayt) Asgari Android versiyon: Android 2.3+ (Gingerbread API

Google Play Store yeni sürümü buradan tıklayarak indirebilirsiniz. Telefonda şuan kullandığınız sürüm telefonda yüklenmemiş hali varsa yedeğini alınız yükleme halinde her hangi bir sorunda eski sürümü tekrar yüklersiniz. Her hangi bir sorunda destek alabilirsiniz.

Google Play Store 5.6.8 APK indir Güncelle (Yeni Sürüm),android play store,com.android.vending,son yeni version güncellemesi,tablet ve telefon uygulaması apk

Bir önceki yazımız olan Android cihazlar için destek hattı başlıklı makalemizde Android Destek Hattı, android güncelleme sorunu ve Android Market Sorunu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir