Google Play Store 5.5.12 Yeni Mağaza APK-Son Sürümü indir | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Google Play Store 5.5.12 Yeni Mağaza APK

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Google Play Store 5.5.12 Yeni Market Uygulaması Son Sürüm ve APK 2015 Sürümleri

Aşağıdaki linklerde bulunan indirme adreslerinden google play store eski ve yeni son sürümleri android cep telefona ve tablete indirip kullanabilirsiniz.

Android Market yeni adıyla Google Play Store, Dev arama motoru Google, Android işletim sistemi için geliştirdiği Android uygulama yönetici platformu.

Play Store ile Müzikler, filmler, kitaplar ve Android uygulamaları ve oyunları için ücretli ve ücretsiz indirme hizmetine erişebilirsiniz. Google Play, 2012 yılında Android Market ve Google Müzik servislerini birleştirilmesi ve marka değişimi ile hizmetini duyurdu.

Google Play Store İndirme Yükleme ve Kullanımı

Google Play Store uygulamasını telefona ve tablete yüklemek için Gmail hesap bilgileri ile giriş yapınız eğer Gmail hesabınız yoksa gmail.com sitesine giderek ya da uygulama içerisinden hesap açabilirsiniz.

Google Play Store Market Kullanımı: Google Play uygulamasını çalıştırıp arama bölümünden indirmek istediğiniz uygulamayı veya oyunu arayarak indirip yükleyebilirsiniz.İndirdiklerinizi eğer hafıza kartına aktarabiliyorsanız hafıza kartına taşımanız önerilir.

Google Play Store 5.5.12 Yeni Mağaza APK,uygulama marketi,google play,google play indir,google play store indir,play store apk,android play store güncellemesi

Bir önceki yazımız olan Android cihazlar için destek hattı başlıklı makalemizde Android Destek Hattı, android güncelleme sorunu ve Android Market Sorunu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir