Google Play Store 4.3.10 Güncel Sürüm İndir-Play Store Güncel Sürüm | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Google Play Store 4.3.10 Güncel Sürüm İndir

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Google Play Store 4.3.10 Güncellendi Yeni Android Play Store İndirme Yükleme Adresi

Arama motoru devi Play Store için yeni güncelleme dağıtımına başladı. Android play store sürümü indirme ve yükleme için destek hattımızdan yardım alabilirsiniz.

Söz konusu güncelleme ile Play Store’un sürüm numarası 4.3.10’e yükselirken, güncelleme kapsamın ufak çaplı iyileştirmeler dikkat çekiyor.Bildirim çubuğunda daha önce güncellemeler ayrı ayrı gösterilirken, yeni sürümde ise tüm güncellemeler tek bir sekmede grup halinde sunuluyor. Yeni Google Android Play Store indirmek için buradan indirip deneyebilirsiniz.

Bir diğer yenilik ise Play Store’da “Uygulamalarım” sekmesinde görülüyor. Telefona ulaşan tüm güncellemeler burada en üstte yer alarak kullanıcılara önemli bir kolaylık sağlıyor. Tüm listeye bakmadan son güncellenecek uygulamalara bakabiliyoruz. Bunun dışında ülkemizde henüz aktif olmayan kitap ve film satın alma bölümlerinde de yenilikler yapıldığı bildiriliyor.
Google Play Store 4.3.10 Güncel Sürüm İndir,google play store 4.3.10,google play store 4.3.10 sürüm indir,google play store 4.3.10 indir,çin malı android telefonlar için google play store indir,apk indir,telefona yükleme,android apk,android apk indir

Google Play Store’un en güncel versiyonunu aşağıda yer alan herhangi bir linkten indirerek Android 2.3 ve üzeri cihazınıza yükleyebilirsiniz. İndirdiğiniz APK dosyasını telefon hafızasına gönderin ve yükleme öncesi Ayalar> Güvelik> Bilinmeyen Kaynaklar sekmesini aktif hale getirmeniz gerekiyor.

Play Store Destek: google play store 4.3.10 güncel sürüm indir,google play store 4.3.10,google play store 4.3.10 sürüm indir,google play store 4.3.10 indir,google play store güncel sürüm indir,play store 4.3.10 güncel sürüm indir,play store 4.3.10 indir,google play store indir,google play store,google play store yükle,google play store apk,google play store kayıt ol,google play store nasıl kayıt olunur,google play store nasıl hesap açılır,google play store hesap açma,google play store giriş sorunu,google play store kayıt sorunu,google play store apk bağlantı sorunu,play store apk indir,çin malı android telefonlar için google play store apk,çin malı android telefonlar için google play store apk indir,çin malı android telefonlar için google play store indir,çin malı android play store bağlantı hatası,android çin malı cihazlar için play store,android çin malı cihazlar için play store indir

Bir önceki yazımız olan Android cihazlar için destek hattı başlıklı makalemizde Android Destek Hattı, android güncelleme sorunu ve Android Market Sorunu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir