Google Play Hizmetleri Android Store Uygulaması APK indir | TEKNOLOJi REHBERi HABERLERi

Google Play Hizmetleri Android Store Uygulaması APK indir

Konu ile ilgili 0888 233 7373 Arayarak Yardım Alabilirsiniz

Google Play Hizmetleri Store Mağaza Uygulaması APK indirme Adresi

Google Play Hizmetleri Store uygulaması apk indirme sitesi adresi. nereden nasıl indirilir yükleme adımları. Play Store mağaza hizmetler uygulaması kurulumu.

Google Play hizmetleri Google Android uygulamalarını ve Google Play’de yayınlanan uygulamaları güncellemek için kullanılan uygulama hizmetidir. Bu bileşen uygulaması, Google hizmetlerini kullanarak kimlik doğrulama, senkronize, kullanıcı gizliliği, az güç harcayan konum hizmetleri gibi temel işlevleri sağlayan uygulamadır.

Google Play hizmetleri uygulama deneyimi geliştirme, çevrimdışı aramaları hızlandırma, daha iyi harita ve oyun deneyimi sağlar. Google Play hizmetleri uygulamasını kaldırırsanız bazı uygulamalar çalışmayabilir. Google Play hizmetlerini indirmek için Play Store arama bölümüne yazarak bulabilirsiniz.

Konu için Teknoloji Hattı 0888 233 7373 Arayarak Yardım Alabilirsiniz

Android Google Play Hizmetleri Son Sürüm Özellikleri: Google Haritalar API’sı Lite mode oluşturma. Konum ayarları iletişim kutusu, Ads SDK’sı iyileştirmeleri, uygulama dizine ekleme drive API’sı iyileştirmeleri, yeni sorgu sonucu, fatura adresi otomatik tamamlama özelliği de dahil olmak üzere cüzdan API’sı iyileştirmeleri.
Google Play Hizmetleri Android Store Uygulaması APK indir,Google Play Store Hizmetleri,Yükleme indirme Kurulumu,Store APK Uygulaması

Bir önceki yazımız olan Google Play Store 5.1.11 Uygulama Güncellemesi APK indir başlıklı makalemizde Google Play Store 5.1.11 Uygulama Güncellemesi APK indir, Play Store APK indirme ve Play Store Yükleme Kurulumu hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: , , , ,

Reviews

  • Google Play Hizmetleri Nasıl Telefona Kurulur10
  • Google Play Hizmetleri Android Cihaza İndirme10
  • Google Play Hizmetleri Nedir Nasıl Yüklerim10
  • Google Play Hizmetleri Bağlantı Hatası Nedir8
  • Google Play Hizmetlerine Erişim Ypamıyorum9
  • 9.4

    Score

    Google Play Hizmetleri Android Store Uygulaması APK indirme Yükleme
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir