Google Chrome Yazılım Kaldırma Tarayıcı Temizleme Aracı | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Google Chrome Yazılım Kaldırma Tarayıcı Temizleme Aracı

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Google Chrome Yazılım Kaldırma Virüs Tarayıcı Temizleme Aracı

Google Chrome yazılım kaldırma tarayıcı temizleme aracı betayı hizmete sundu. Google internet sayfası açtığınızda başka sitelere gitmesini sağlayan bazı tarayıcı virüslerini temizleme programı ile yardımcı oluyor.Virüs silme kaldırma gibi arayanlara işte temizleme programı indir.

Google’nin bu uygulaması, Chrome ile ilgili sorunlara neden olabilecek yazılımları tarayacak bulup temizlemeyi sağlıyor. eğer çözüme ulaşamazsanız diğer önerilerimizi deneyebilirsiniz.

https://www.google.com/chrome/srt chrome temizleme uygulamasını çalıştırıp kaldırılmayan uygulamaların kaldırılması gerekiyor. Sonra ki adım Malwarebytes ve online virüs taraması yapmaktır.

Malwarebytes virüs temizleme programıindirip çalıştırdığınızda yeni veri tabanı güncellemesini yapmasını beklemeniz gerekiyor güncelleme bittikten sonra sol aşağıda bulunan yeşil butona basmanız yeterli.

Online virüs taraması Eset yada Kaspersky programları kullanılabilir. Tarama bittikten sonra çıkan kutucuklar işaretlenip tamam demeniz yeterli sonra bilgisayarı kapatıp açınız. Bunların dışında kayıt temizleme programları kullanılabilir. Ccleaner gibi tüm adımları denediniz hala olmuyorsa sorunun olmadığı bir güne sistem geri yükleme yapabilirsiniz.

Google Chrome Yazılım Kaldırma Tarayıcı Temizleme Aracı,Google Tarayıcı Temizleme,Virüs Silme,Kaldırma Programı,indir

Bir önceki yazımız olan Bilgisayarda Driver Bulma indirme Programı Windows 10 başlıklı makalemizde driver bulma programı, Driver Bulma Programı Full ve Driver Bulma Programı İndir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar

Reviews

  • Google Chrome Zararlı Yazılım Temizleme Programı10
  • Google Chrome Eklenti Kaldırma Yazılımı10
  • Google Chrome Açılış Sayfası Değiştirme Programı10
  • İnternet Açılış Sayfası Değişmiyor Çözümü Nedir10
  • İnternet Tarayıcı Virüsleri Nasıl Temizlenir9
  • 9.8

    Score

    Google Chrome Yazılım Kaldırma Tarayıcı Temizleme Aracı
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir