Google Android Device Manager Cihaz Takip Uygulaması-Android İndir | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Google Android Device Manager Cihaz Takip Uygulaması

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Google Android Device Manager Cihaz Takip Uygulaması

Google, bir kaç ay önce kaybolan Android yüklü cihazların yönetimi ve güvenliği için çıkardığı Android Aygıt Yöneticisi  “Android Device Manager” Nedir ? Google, bu hizmeti ile kullanıcıların çalınan yada kaybolan Android cihazlarının yerini tespit edilebiliyor, tespit için zil sesini, giriş kilidi kilitliyor yada değiştirebiliyor hatta cihaza format bile atabiliyorlar.

Google Android Device Manager Cihaz Takip Uygulaması,Android Çalınan Kaybolan Telefon Cihaz Takip Uygulaması Programı,Android Çalınan Telefon Bulma Programı,Android Çalınan Cihazları Bulma Programı,Android Çalınan Cihazları Bulma Programı İndir

 

Şuan Google, Android cihaz takip Aygıt Yöneticisi için Play Store’a uygulamayı ekledi. Bu sayede kullanıcılar, web arayüzünden yapabildiği tüm işleri uygulamadan da yapabilecekler.

Şunu’da belirtelim çalınan telefonunun yerini tespit etmek isteyenler ikinci Android cihazı olduğu ve kendi hesaplarıyla giriş yaptıkları takdirde bu uygulamayı kullanabilecek. İsteyen web arayüzünü’de kullanabilir.

Android Uyumlu Sürümler: Android 2.3 üstü telefon ve tabletler.

Google Android Device Manager Cihaz Takip Uygulaması Play Store’ den indirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Android Gmail Senkronizasyon Ayarları başlıklı makalemizde Android Gmail Çıkış Yapma, Android Gmail Hesabı Açma ve Android Gmail Hesabı Ekleme hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir