Google 50$ Android Cep Telefonu Satışa Çıkaracak | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Google 50$ Android Cep Telefonu Satışa Çıkaracak

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Google, Nexus ile kullanıcı arayüzünde yaptığı yeniliklerle çok söz ettirmişti. Son çıkardığı Android One yani General Mobile 4G hem fiyatı ile hem özellikleri ile gayet iyi bir telefon olduğunu ortaya koymuştu.

Android One özellikleri: Dört çekirdekli 64 bit 1.2 GHZ işlemci. 2 GB RAM. Arka kamera 13 megapiksel, ön kamera 5 megapiksel. 5.0 inç HD IPS ekran ve 4G destekli

Google şimdi’de herkes Android telefon sahip olsun diye 50$‘lık telefon üretti. En ucuz cep telefonlarından biri olacak. Google, projenin tanıtımını tahmini 1- 2 hafta içinde yapması bekleniyor. Yeni ucuz Android telefonun özelliği şimdilik bilinmiyor ama satışa çıktığında çok ciddi bir talep görmesi bekleniyor.

Google 50$ Android Cep Telefonu Satışa Çıkaracak,En Ucuz Android Telefon,Ucuz Telefon,150 TL Android Telefon,En Ucuz Telefon Hangisi

Bir önceki yazımız olan Android cihazlar için destek hattı başlıklı makalemizde Android Destek Hattı, android güncelleme sorunu ve Android Market Sorunu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir