Google 2 Adımlı Doğrulama Sorunu ve Kapatmak | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Google 2 Adımlı Doğrulama Sorunu ve Kapatmak

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Google 2 adımlı doğrulama sorunu ile ilgili yardım isteyenler genelde şu şekilde yardım isterler. Gmail hesabımda 2 adımlı doğrulamayı aktif ettim kurdum. Cep telefon numaramı kapattım ya da artık erişemiyorum e-posta şifremi girdikten sonra telefona kod gönderiyordu şimdi bu kodu girmeden Gmail hesabıma ulaşamıyorum ne yapmalıyım çözümü nedir?

Google ile iletişime geçmek için buradan. ” Oturum açma ile ilgili sorun mu yaşıyorsunuz? ” Başlıklı bölümde yer alan oturum açarken başka sorunlar yaşıyorum seçeneğini seçip devamı tıkladığınızda sizden sorun yaşadığınız mail adresini isteyecektir. Eğer farklı güvenlik seçenekleri belirttiyseniz sorununuz çözülebilir.

İlgili seçeneği seçtikten sonra ekrana gelen ” 2 adımlı doğrulama ile ilgili sorun yaşıyorum ” seçeneği ile devam ediyorsunuz. Yine ekrana seçenekler gelecek bunlardan ” Telefonumu kaybettim veya erişemiyorum ” seçeneği ile devam ediyorsunuz.
Google 2 Adımlı Doğrulama Sorunu ve Kapatmak,Google 2 Adımlı Doğrulama Nedir,Google 2 Adımlı Doğrulama Telefon Numaram Değişti,Telefon Numaramı Kapattım,Telefona Kod Gelmiyor Çözümü Nedir
Son seçenekle devam ettiğinizde şu şekilde başlayan bir öneri ekrana gelecek. Kodları kısa mesajla veya telefon çağrısıyla hâlâ alamıyorsanız, hesabınıza girebilmeniz için başka pek çok yöntem bulunur. Bu öncelikle 2 adımlı doğrulamayı ayarlarken bir yedek telefon ayarlayıp ayarlamadığınıza, yedek kodlarınızı kaydedip etmediğinize veya her ikisine birden bağlıdır.
Eğer hala sorun devam ediyorsa eski numaranızı geri alabiliyorsanız aldıktan 72 saat sonra kod telefona gelecektir. Yinede bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Google Gmail hesabınıza ulaşabiliyor ve Google 2 adımlı doğrulamayı kapatmak istiyorsanız aşağıdaki adımları yapmanız yeterli.
  • Google doğrulamayı kapatmak için buradan tıkladığınızda açılan bölümden hesap bilgilerinizi girip “Oturum açma ve güvenlik” bölümünde yer alan, 2 Adımlı Doğrulama seçeneğini seçip istenen bilgileri girdikten sonra 2 Adımlı Doğrulama‘yı kapat yazısını tıklayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Chatsel Premium Video Chatsel.com 6670 Nedir Nasıl İptal Edilir başlıklı makalemizde 14 tl liram gitti, 6670 şikayetleri ve açılan internet popup tıkladım hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir