General Mobile Discovery Desen Kilidi Kırma-Kaldırma Açma | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

General Mobile Discovery Desen Kilidi Kırma

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

General Mobile Discovery Desen Kilidi Kırma Kaldırma Açma Hard Reset

General mobile discovery discovery 2 ve discovery elite cep telefonlarında açılış model ekran desen kilidi nasıl açılır? Desen kırma kaldırma açmak ve hard reset atmak için ne yapmalı yapılır?

General Discovery Tuş Desen Kilit Şifresini Unuttum Çözümü ve Discovery Fabrika Ayarlarına Döndürme

Discovery, desen kilidi şifresini çok fazla sayıda girişten dolayı cihazınız kilitlendi ise kaldırmak için aşağıdaki adımları izleyerek çözüme
ulaşabilirsiniz.

 • Şarj seviyenizin % 50 yada yakın olması gerektiğinden emin olun
 • Not: Hard Reset işlemi ile General Mobile Discovery  telefondaki tüm veriler silinecek.
 • Telefonunuz kapalıyken, Ses Kısma ve Cihazın Açma-Kapama tuşlarına basılı tutarak recovery menüsüne girelim (10 sn kadar olmazsa yazılar gelene kadar tuşlara basılı tutunuz ekran gelmezse bataryayı çıkarıp takınız)

   General Mobile Discovery Desen Kilidi Sorunu Çözümü

General Mobile Discovery Desen Kilidi Kırma,Kaldırma Açma Hard Reset,General Discovery Tuş Desen Kilit Şifresini Unuttum Çözümü,Discovery Fabrika Ayarları

General Mobile Discovery 2 Discovery Elite Desen Kilidi Kırma Açma Hard Reset

 • Ekrana Factory Mode yazısı geldiğinde tuşları bırakınız
 • Gelen yazılar içerisinde ” Clear eMMC ” seçeneğinin üstüne ses tuşları ile gelip cihazı açma kapama tuşu ile işlemi onaylayınız.
 • İşlem için kısa bir süre bekliyoruz.
 • Cihaz yeniden başlamazsa yada aynı bölümde kalırsa Reboot seçeneğini seçiyoruz.
 • Yapacağınız hard reset işlemi ile telefonda kayıtlı olan her şey silinecek önemli verileriniz varsa yedeğini almanız önerilir.

“General Mobile Discovery Desen Kilit Ayarları ve Fabrika Ayarlarına Çevirme”

General Mobile Discovery Sıfırlama: General Mobile Discovery Desen Kilidi Kırma.Kaldırma Açma Hard Reset,General Mobile Discovery Desen Kilidini Unuttum Açma Çözümü,Discovery Fabrika Ayarları,Discovery Fabrika Ayarlarına Çevirme. Discovery Model Ekran Kilidi Nasıl Kaldırılır,General Mobile Discovery Desen Tuş Kilidinin Şifresini Yanlış Girdim Kilitlendi Çözümü,General Mobile Discovery Desen Şifresini Unuttum

Bir önceki yazımız olan Android Gmail Senkronizasyon Ayarları başlıklı makalemizde Android Gmail Çıkış Yapma, Android Gmail Hesabı Açma ve Android Gmail Hesabı Ekleme hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
57 thoughts on “General Mobile Discovery Desen Kilidi Kırma

  1. teknolojihatti

   General Mobile Discovery Desen Kilidi Kırma: Cihazın şarjı % 50 üzerinde ise kapatıp tekrar deneyiniz eğer sürekli ekran gidip geliyorsa yazılım işlem yapmaya izin vermiyor Android sürüm güncellemesi gerekiyor garantisi varsa servisten destek alınız.

   View Comment
   Reply
 1. kağanhan

  ben hard format attım sarj yanılmıyosam %50 ustundeydi ve şuan telefum sarjzı çok çabuk bitiyo bunu giderebilmek için bi program felan varmı acaba yada garantıyemı yolluyum telefonu

  View Comment
  Reply
  1. teknolojihatti

   General Mobile Discovery Desen Kilidi Kırma: bu kadar zaman almaması gerekiyordu biraz daha bekleyiniz durum aynı ise yeniden başlatıp kontrol ediniz desen kilidi kalkmamışsa hard reset adımlarını tekrar uygulayınız.

   View Comment
   Reply
  1. teknolojihatti

   General Mobile Discovery Desen Kilidi Kırma-Hard Reset: Bu işlem en fazla 2 dk sürer cihazınızı yeniden başlatınız eğer desen kilidi kalkmamışsa şarja takıp eğer şarj %40 nın üzerinde ise 5 dk bekletip tekrar adımları deneyiniz durum aynı olursa yazılım kaynaklı işlem yapılamıyor.

   View Comment
   Reply
 2. evlensel bengü

  allah kahretsin bu telefonu bütün numaralarım silindi resetten başka yol yokmuş kiliti açmak için varmı böle bişey yaa yazıklar olsun

  View Comment
  Reply
 3. nejat

  teşekkürler, cumartesi akşamı ve sabah 6:30 da işe gideceğim bütün sorunlarım çözüldü, hiçbir uygulamamı kaybetmedim defalarca teşekkürler. Allah razı olsun

  View Comment
  Reply
 4. Yaşar.

  Benim telefon da aynı şekilde kilitlendi ve gmail adresi ve şifre istiyor. Adresimi e şifremi unuttum. Format attırınca da numaralarım silinecek. Numaralarımı kaybetmeden ne yapabilirim? Allah rızası için yardım edin.

  View Comment
  Reply
  1. Mustafa Kemal Erdem

   Discovery model ekran kilit sorunu: Bazı programlar Android cihazlar için çözüm olabiliyor ama cihazdan cihaza değişebiliyor genelde ücretli yazılımlar ile çözüm olabiliyor yada servislerden işlem yapılabilir.

   View Comment
   Reply
  2. Mustafa Kemal Erdem

   General Mobile Discovery Desen Kilidi Kırma Hard Reset: Merhaba Yaşar Bey model ekran kilidini hard reset adımı dışında özellikle cihaz sıfırlanmadan iki seçenek var ya bununla ilgili ücretli bazı yazılımlar ile ya da teknik servislerden yardım alarak çözüme ulaşabilirsiniz servislerde yazılım ile kilidi kaldırılır bazı ücretli yazılımlar bazı markalarda sorun olabileceğinden bir yazılım önermeden araştırma yapmanızı öneririm ücretli programlar için çok fazla bir ücret ödemezsiniz

   View Comment
   Reply
 5. Hasan Bal

  denildigi gibi yaptım ama bir sonuç almadım yaklaşık 2 saat kadar bekledım açlıp kapandı ama şımdıde hıç birsey yapamıyorum .
  ne yapmalıyıım discovery için

  View Comment
  Reply
 6. melis azgt

  telefonun desen kilidini yanlış girıldi ve kullanıcı adı şifre istiyor fakat unuttum fotoğrafları kurtararak buna çözüm bulabilir miyim??

  View Comment
  Reply
 7. General Mobile Discovery

  General Mobile Discovery Android One,Discovery 2 Mini,Discovery Air, Discovery Elite,Discovery Quadro4,Discovery Tab8,Discovery e-Tab,e-Tab10 cep telefonu ve tablette unutulan açılış model ekran desen kilidini kırmak açmak kaldırmak için hard reset nasıl yapılır atılır?

  View Comment
  Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir