General Mobile 4G Android One 6.0 Güncellemesi Yayınlandı | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

General Mobile 4G Android One 6.0 Güncellemesi Yayınlandı

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Google Nexus cihazlar için yayınladığı Android 6.0 Marshmallow güncellemesi bugün itibarı ile General Mobile 4G Android One cep telefonlarda indirmeye açıldı.

Orta segmentte yer alan Android One cep telefonu hem donanımsal hemde fiyatı ile tercih edilen modeller arasında yerini almıştı. Bir çok üretici daha Android 6.0 Marshmallow güncellemesini yayınlamamasına rağmen bu modelde yayınlanması telefona verilen desteği göstermektedir.

Şuan yayınlanan Android 6.0 bazı Android One telefonlarda yüklemeye açıldığı Twitter‘da bildirildi. Yurt dışı cihazlarında başlanan dağıtım kısa sürede Türkiye‘de yer alacak. Belki bugünde olabilir.

Android 6.0 %1, – %25 arası telefonlara ulaşacak. Kademeli olarak devam eden güncelleme kısa sürede tüm kullanıcılarına Andorid 6.0 Marshmallow deneyimine kavuşturacak.

Android 6.0 sürüm güncellemesini kontrol etmek ve yüklemek için telefon ayarlarından Menü> Ayarlar > Cihaz Hakkında bölümünü kontrol edebilirsiniz.

general mobile,android one,general mobile 4g,android,android 6.0,rom,türkiye,güncelleme,indir,android 6.0 nasıl kurulur yüklenir

Bir önceki yazımız olan Android cihazlar için destek hattı başlıklı makalemizde Android Destek Hattı, android güncelleme sorunu ve Android Market Sorunu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir