Galaxy S6 Yeni Rom Android 5.1.1 Sürüm Güncellemesi | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Galaxy S6 Yeni Rom Android 5.1.1 Sürüm Güncellemesi

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Geçtiğimiz haftalarda Amerika’da başlayan Samsung Galaxy S6 için yeni Android sürüm güncellemesi 5.1.1 bu ay içerisinde Türkiye olmak üzere çoğu ülkede dağıtıma açılacak. Android 5.1.1 sürümü Kies ya da OTO şebeke üzerinden Galaxy S6 cep telefonlarına kurulabilir.

Android 5.1.1 yazılım boyutu 600 MB yakın.  Akıllı telefonlar için geliştirilen RAW kamera yeteneği yanı sıra arayüzünde bazı iyileştirmeler, misafir modu, hızlı ayarlarda bulunan S bulucu ve hızlı bağlantı seçeneklerini devre dışı bırakılması, tema mağaza kısayol butonu, güvenlik düzenlemeleri, görülen hataları düzeltme, genel iyileştirme ve performans geliştirmeleri ile yeni sürüm Galaxy S6 ile buluştu.

Galaxy S6 Yeni Rom Android 5.1.1 Sürüm Güncellemesi,Samsung Galaxy S6 Android 5.1.1,Galaxy S6 Android 5.1.1 Rom indir,Android 5.1.1 Kies ile Güncelleme Başlandı,Kies ile Android 5.1.1 Yükleme Kurulumu

Android 5.1.1 için Cyanogenmod yeni Romları indirmeye açılması’da bekleniyor. Cyanogenmod ekibi, Google Android Rom için alternatif en iyi yazılım geliştirme ekibidir.

Bir önceki yazımız olan Android cihazlar için destek hattı başlıklı makalemizde Android Destek Hattı, android güncelleme sorunu ve Android Market Sorunu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir