Galaxy S6 için Android 5.1.1 ABD İndirmeye Açıldı | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Galaxy S6 için Android 5.1.1 ABD İndirmeye Açıldı

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Samsung Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge Telefonlar için Android 5.1.1 Sürüm Güncellemesi

Samsung, yeni akıllı cep telefon modelleri Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge için Android 5.1.1 Lollipop sürüm güncellemesini yayınladı. Şu an için güncelleme ABD için geçerli olsa’da bu ay içerisinde ve gelecek ay içerisinde Türkiye dahil olmak üzere bir çok ülkede bu güncellemeden nasibini alacak.

Android 5.1.1 Lollipop güncellemesi ile Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge modellerinde görülen RAM sorununun çözülmesi bekleniyor.

Android 5.1.1 Lollipop Sürümü ile Gelen Yeni Özellikler

Basitleştirilmiş pozlama kontrolü, ana ekranda bulunan uygulamalardaki efekt, S Finder ve Quick Connect’ e yapılan bazı düzenleme ve gelişmeler ve her zaman ki gibi performans ile ilgili bazı düzenlemeler.

Galaxy S6 için Android 5.1.1 ABD İndirmeye Açıldı,samsung galaxy s6 android 5.1.1,android 5.1.1 sürüm yükseltme,android 5.1.1 nasıl yüklenir kies programı ile

Android 5.1.1 sürüm güncellemesini OTO ile ya da Samsung Kies programı ile yükleme yapabilirsiniz. Android 5.1.1 kurulumu yapmadan önce telefonunuzun yedeğini almanız önerilir. Her hangi bir sorunda ya da emin olmadığınız bir işlemde destek almanız önerilir.

Bir önceki yazımız olan Android cihazlar için destek hattı başlıklı makalemizde Android Destek Hattı, android güncelleme sorunu ve Android Market Sorunu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir