Galaxy S6 için Android 5.0.2 Güncellemesi Başladı | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Galaxy S6 için Android 5.0.2 Güncellemesi Başladı

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Samsung, Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge cep telefonları için Android 5.0.2 sürüm güncellemesi başladı. Güncelleme özellikleri ve detayları yazımızda.

Samsung, yeni Galaxy serisi S6 ve S6 Edge modeli satışa çıkalı çok kısa zaman olmasına rağmen Avrupa’da Android 5.0.2 250 MB’lık sürüm güncellemesi dağıtıma çıktı. Yeni güncelleme bu ay içerisinde Türkiye olmak üzere bir çok ülke’de yayınlanması bekleniyor.

Android 5.0.2  Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge için ne gibi bir yenilik getirdi detaylar şu şekilde; Dokunmatik ekran tepkimesi geliştirildi. Resim düzenleyici uygulamasına yeni özellikler eklendi. Aksesuarlarla uyumluluk geliştirildi. e-posta, müzik, s-planlayıcı, bazı uygulamalarda ve arayüzde iyileştirmeler.

Galaxy S6 için Android 5.0.2 Güncellemesi Başladı,Samsung Galaxy S6 Android 5.0.2 Rom Türkiye için Ne Zaman Gelecek.Kies ve Odin Programı ile Güncelleme Yükleme indirme

Bir önceki yazımız olan Android cihazlar için destek hattı başlıklı makalemizde Android Destek Hattı, android güncelleme sorunu ve Android Market Sorunu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir