Galaxy S5 Android 6.0.1 güncelleme | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Galaxy S5 Android 6.0.1 güncelleme ve CyanogenMod ROM

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Samsung Galaxy S5 Android 6.0.1 güncellemesi Türkiye dahil dünya genelinde başlıyor. Android 6.0.1 güncellemesi kademeli olarak 1-2 hafta içerisinde kullanıcılarına ulaşacak. Galaxy S5 Android 6.0.1 güncellemesi nasıl indirilir nasıl yüklenir?

Samsung nihayet Galaxy S5 modeli için yeni Android sürümü 6.0.1′ i global olarak güncellemeye açtı. Malum bir çok cihaz üreticisi yeni modeller çıkmasıyla yavaş yavaş eski modellerdeki yazılım desteğini çekiyor. Bu gibi durumlar için alternatif ROM üreticileri devreye giriyor. Bunlardan en iyileri olan CyanogenMod bu sorunu özel ROM’ ları ile çözüyor.

Samsung Galaxy S5 Android 6.0.1 dünya genelinde güncellemeye açılıyor. Android 6.0.1 Türkiye güncellemesi ne zaman gelecek? 1-2 hafta içerisinde gelmesi bekleniyor. Android 6.0.1 ile ilgili daha önce yayınladığımız Android 6.0.1 güncellemesi’ de çıktı ve Galaxy S5 Android 6.0.1 güncellemesi görüntülendi yazılarımıza bakabilirsiniz.

Android 6.0.1 sürümünün genel özellikleri: Kullanıcı arayüzünde bazı yenilikler, yönetimde gelişmiş seçenekler, güvenlik, pil verimliliği, emojiler ve genel performans değişimiyle kullanıcılara ulaşacak. Android 6.0.1 güncelleme büyüklüğü 1.5 GB.

Galaxy S5 Android 6.0.1 güncelleme Türkiye

Galaxy S5 Android 6.0.1 Güncellemesi Türkiye indir

Galaxy S5 Android 6.0.1 güncelleme Türkiye nasıl yapılır

Galaxy S5 cep telefonda Android 6.0.1 güncellemesi nasıl yapılır: Telefonun Ayarlar / Cihaz Hakkında / Yazılım Güncelleme bölümüne girerek yapabilirsiniz.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir