Galaxy S4 GT i9500 Yeni Yazılım Güncellemesi Yayınlandı | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Galaxy S4 GT i9500 Yeni Yazılım Güncellemesi Yayınlandı

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Samsung Galaxy S4 GT i9500 Cep Telefonu için Yeni Yazılım Güncellemesi Kuruluma Açıldı Telefon ya da Kies Programı ile Yükleyebilirsiniz

Galaxy S4 güncellemesi şimdilik tüm ülkelerde kuruluma açılmadı Türkiye için bu ay içerisinde başlayabilir. S4 telefondan Ayarlar> Cihaz hakkında> Yazılım güncelleştirme bölümünden kontrol edip yayınlanmış ise yükleyebilirsiniz.

Çıkan güncelleme Çocuk Modu uygulaması ve Knox güvenlik uygulaması için yayınlanan 2.güncellemesi.

 

Samsung Knox ve Çocuk Modu Nedir 

Samsung, Kids çocuk modu güvenlik uygulamasını Galaxy Tab 3 ve Galaxy S5, Note 3 ardından Galaxy S4 GT i9500 içinde güncellemeye açtı.

Çocuk modu nedirÇocuklara özel üretilmiş arayüz güvenlik uygulamasıdır. Zenginleştirilmiş çocuk içerikleri zengin uygulamalarıyla çocukların eğlenmesi ve ailelerin iç huzuru için özel olarak üretilmiş bu tablet şuan için en güvenli akıllı cihaz.

Knox, Galaxy S4 telefonlarda güvenlik açıklarını önleme ve verilerin güvenliğini saklayan bir güvenlik yazılımı.

Galaxy S4 GT i9500 Yeni Yazılım Güncellemesi Yayınlandı,Samsung Galaxy S4 Son Sürümü,Yazılım indirme,Sürüm Yükleme,Kurulumu,Nasıl Yüklenir

Galaxy S4 GT i9500 Yazılım Güncellemesi

Yorumlar

Yorumlar
5 thoughts on “Galaxy S4 GT i9500 Yeni Yazılım Güncellemesi Yayınlandı

 1. Sefa

  ben bu yazılım güncellemesini yükledikten sonra oyun oynarken mobil veri'nin kendi kendine açıldığını fark ettim.Kapatıyorum açılıyor,kapatıyorum az sonra tekrar açılıyor.Acaba bu sorun güncellemeden mi kaynaklanıyor ve sizde de bu sorun var mı ?

  View Comment
  Reply
  1. teknolojihatti

   Galaxy S4 GT i9500 Android Yeni Yazılım Güncelleme Sorunu: Sefa Bey sürüm kaynaklı genelde görülen durumlar fabrika ayarlarına çevirdikten sonra 2-3 gün kendi kendine mobil verinin ve wifi'nin açılması ya da çevirmeden ara ara yine bu şekilde devam etmesi

   View Comment
   Reply
  1. teknolojihatti

   Galaxy S4 GT i9500 Yeni Yazılım Güncellemesi: Android cep telefonlarında bazen görülen sorunlardan bazıları wifi ve mobil verinin kendi kendini açması sorun yükleme yapılan Android sürümü kaynaklıdır.

   View Comment
   Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir