Galaxy Note 4 Android 5.1.1 Sürüm Güncellemesini İndirme | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Galaxy Note 4 Android 5.1.1 Sürüm Güncellemesini İndirme

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Samsung Galaxy Note 4 2014 yılında satışa çıkmasına rağmen hala çok iddialı bir model. Genel kullanım yorumlarında hem performans açısından hemde batarya ömrü açısından çok iyi yorumlar almaktadır.

Yeni işletim sistemi çalışmalarını sürdüren Google Android M geliştirici sürümünü yayınladıktan sonra stabil sürüm için çalışmalarına devam etmekte.

Samsung, Galaxy Note 4 için Andorid 5.0 Lollipop güncellemesini bazı modellere göre geç yayınlamıştı. Yeni sürüm içinde Avrupa’da dağıtıma başladığı haberi gelir gelmez  yeni sürüm internette yayınlandı. Galaxy Note 4 Avrupa için yayınlanan Android 5.1.1 sürüm güncellemesine buradan ulaşabilirsiniz.

Galaxy Note 4 Android 5.1.1 Sürüm Güncellemesi,android,samsung,galaxy note 4,android 5.1.1,android 5.1.1 indir,türkiye sürümü romu,ne zaman,kies ile yükleme

Galaxy Note 4 telefonlar için ilk Android 5.1.1 güncellemesi Rusya’da dağıtılmıştı. Sonra Avrupa’da yavaş yavaş dağıtıma başlandı.

Android 5.1.1 Türkiye sürüm güncellemesi bu ay içerisinde yayınlanması bekleniyor. Yeni yazılımı yüklemek için cihaz hakkında bölümünden kontrol ederek ya da Kies yazılımı kullanarak kurulum yapılabilir. Kurulum yapılmadan önce cihazın yedeği alınması önerilir.

Bir önceki yazımız olan Android cihazlar için destek hattı başlıklı makalemizde Android Destek Hattı, android güncelleme sorunu ve Android Market Sorunu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir