Galaxy Note 3 LTE (SM-N9005) Test Yazılımı | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Galaxy Note 3 LTE (SM-N9005) Test Yazılımı

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Samsung Galaxy Note 3 LTE Yazılımı

SamMobile, telefonların tanıtım tarihleri öncesinde mutlaka içeriden test aşamasında bir firmware (ROM) elde ederdi. Galaxy Note 3 öncesinde bu gelişme yaşanmadı, ancak site tanıtım tarihinden birkaç gün sonra Galaxy Not 3 LTE (SM-N9005) modelinin henüz test aşamasında olduğu kaydedilen bir yazılım sürümünü indirilebilir hale getirdi.

Söz konusu sızıntı Galaxy Note 3′te test edilen ilk yazılımlardan biri olarak gösterilirken,  oldukça istikrarlı bir sürüm olduğu da ifade ediliyor.

Galaxy Note 3 LTE (SM-N9005) Test Yazılımı, Samsung Galaxy Note 3 LTE indir, Samsung Galaxy Note 3 LTE Yazılımı, Samsung Galaxy Note 3 LTE Yazılımı indir, Samsung Galaxy Note 3 Yazılım Güncelleme

Site, Knox güvenlik uygulamasının yüklenmesinde sorunlar yaşasa da, elde edilen firmware geliştiriciler açısından önem teşkil ediyor. Telefonun satışa sunulmasına yaklaşık iki haftalık bir süre var bu esnada geliştiriciler Galaxy Note 3′te yer alan kimi yazılımsal özellikleri (arayüz, S-Pen vs.) diğer Samsung telefonlara (Galaxy Note II, Galaxy S4, Galaxy S3) uyarlayabilir.

Site ayrıca en kısa zamanda resmi bir yazılım yayınlayabilir. Yaklaşık 2GB’lik bir boyuta sahip yazılım dosyasına buradan erişebilirsiniz. https://hotfile.com/dl/245193343/a1bad4a/N9005XXUBMH1_N9005OXXBMH1_N9005XXUBMH1_OXX.zip.html

Bir önceki yazımız olan Android cihazlar için destek hattı başlıklı makalemizde Android Destek Hattı, android güncelleme sorunu ve Android Market Sorunu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir