Galaxy Note 3 ilk Snapdragon 800 ? | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Galaxy Note 3 ilk Snapdragon 800 ?

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Samsung Galaxy Note 3 Snapdragon 800 Satışı

Galaxy Note III’ün 3 farklı renk seçeneği ile satışa sunulacağını ortaya çıktı. SamMobile’ın eriştiği bilgilere göre telefon siyah ve beyaz yanı sıra tahmini birkaç hafta sonra pembe renk seçeneği ile raflardaki yerini alacaktır.

İlerleyen aylarda renk seçeneğinin daha önceki modellerde olduğu gibi artması bekleniyor.
Farklı renk alternatiflerin sunulması kullanıcılar için daha fazla seçenek anlamı taşıyor ve olumlu bir gelişme, ancak Güney Kore’de ETNews tarafından yayımlanan rapora göre başta ülkemiz olmak üzere, Exynos 5 octa işlemcili Galaxy Note III’ün satışa sunulacağı ülkeler için hiç de olumlu gelişmeler içermiyor.
galaxy note 3 ilk snapdragon 800 satışa sunulacak,galaxy note 3 snapdragon 800 fiyatı,galaxy note 3 snapdragon 800,galaxy note 3 snapdragon 800 özellikleri,galaxy note 3 snapdragon 800 ne kadar,galaxy note 3 snapdragon 800 ne zaman çıkacak

Yayımlanan rapora göre Qualcomm, Galaxy Note III için Samsung’un bir numaralı CPU tedarikçisi olacak. Samsung, Exynos 5 octa (5420) işlemcisinde sorunları çözebilmiş değil ve ilk 4 milyonluk adette Snapdragon 800 işlemcisine yer verilecek. Rapora göre Exynos 5420 henüz dengeli bir yapı sergilemiyor ve aşırı ısınmalar yaşıyor. Hatırlanacağı üzere Samsung Galaxy S4’te de benzer bir süreç yaşanmış ve ilk aşamada satışa sunulan 10 milyon adetin büyük bölümünü Snapdragon 600 işlemcili versiyon oluşturmuştu.

ETNews tarafından yayımlanan raporda ilk 4 milyonluk üretim sonrası, bir sonraki partide sağlanacak üretimin %20 ya da 30’luk diliminde Exynos 5 octa işlemcisi yer alacak. Bu gelişme, 3G destekleyen ülkelerin Galaxy Note III’ü bir süre daha bekleyeceği anlamı taşıyor.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir