Galaxy Grand 2 Desen Tuş Kilidini Kırma Açmak | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Galaxy Grand 2 Desen Tuş Kilidini Kırma Açmak

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Samsung Galaxy Grand 2 model desen açılış tuş kilidini nasıl açılır? Desen kırma açmak için adımlar neler? Galaxy Grand 2 kilit kaldırma programı var mı nasıl Yapılır?

Samsung Galaxy Grand 2’de unutulan yada yanlış girilen şifre sonucu ekranı kilitlenen telefonlarda açılış desen kilidini kaldırmak için aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz. Eğer adımlar sonuç vermezde Android yazılımı kaynaklı olabilir yazılım atılarak açılacaktır.

Cep telefonunuz kapalı durumdayken Ses Açma tuşu sonra Menü tuşu son tuş telefonu Açma Kapama tuşlarına basılı tutup ekrana Android logosu yada yazılar geldiğinde tuşlardan elinizi çekiniz.

Ekrana gelen yazılardan Wipe Data Factory Reset yazısının üstüne ses tuşları ile gelip menü tuşuna bir kez basıp çekiniz . Gelen bölümden Yes yazısının üstüne yine ses tuşları ile gelip menü tuşuna bir kez basıp çekiniz. Son adım olarak ana menüye döndüğünde Reboot System Now üstüne gelip menü tuşuna basınız cihaz kapanıp açılacak.

Adımlar gerçekleşirse telefonda bulunan tüm veriler silinecek silinmeden açmak isteyenler servisten destek alabilir.

Galaxy Grand 2 Desen Tuş Kilidini Kırma Açmak,Samsung Galaxy Grand 2 Model Ekran Kilit Kaldırma Programı Var Mı Nasıl Yapılır?Açılış Kilidi Kırma Açma AyarlarıGalaxy Grand 2 Desen Tuş Kilidini Kırma Açmak,Samsung Galaxy Grand 2 Model Ekran Kilit Kaldırma Programı Var Mı Nasıl Yapılır?Açılış Kilidi Kırma Açma Ayarları

Yorumlar

Yorumlar

Reviews

  • Samsung Galaxy Grand 2 Desen Kilidi Kırma10
  • Samsung Galaxy Grand 2 Desen Kilidi Nasıl Açılır10
  • Samsung Galaxy Grand 2 Model Kilidi Kaldırma10
  • Samsung Galaxy Grand 2 Açılış Tuş Kilidini Kaldırma10
  • Samsung Galaxy Grand 2 Hard Reset8
  • 9.6

    Score

    Samsung Galaxy Grand 2 Desen Tuş Kilidini Kırma Açmak
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir