Galaxy Alpha Desen Model Ekran Kilidini Kırmak Açmak | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Galaxy Alpha Desen Model Ekran Kilidini Kırmak Açmak

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Samsung Galaxy Alpha Android model ekran desen kilidini açmak kırmak kaldırmak için ne yapmalıyım? Model desen kilidi nasıl açılır? Tuş kilidi kırma sıfırlama nasıl yapılır?

Android cep telefonlarında verileri silmeden desen kilidini açmak için eğer teknik bilginiz yoksa servisten destek almanız önerilir.

Cep telefonunuz kapalı durumdayken Ses Açma tuşu sonra Menü tuşu son tuş telefonu Açma Kapama tuşlarına basılı tutup ekrana Android logosu yada yazılar geldiğinde tuşlardan elinizi çekiniz.

Ekrana gelen yazılardan Wipe Data Factory Reset yazısının üstüne ses tuşları ile gelip menü tuşuna bir kez basıp çekiniz . Gelen bölümden Yes yazısının üstüne yine ses tuşları ile gelip menü tuşuna bir kez basıp çekiniz. Son adım olarak ana menüye döndüğünde Reboot System Now üstüne gelip menü tuşuna basınız cihaz kapanıp açılacak.

Galaxy Alpha Desen Model Ekran Kilidini Kırmak Açmak,Samsung Galaxy Alpha Desen Kilidi Model Kilidi Açma Kırma Kaldırma Adımları Ayarları Nasıl Yapılır SıfırlamaGalaxy Alpha Desen Model Ekran Kilidini Kırmak Açmak,Samsung Galaxy Alpha Desen Kilidi Model Kilidi Açma Kırma Kaldırma Adımları Ayarları Nasıl Yapılır Sıfırlama

Yorumlar

Yorumlar

Reviews

  • Samsung Galaxy Alpha Desen Kilidi Nasıl Açılır10
  • Samsung Galaxy Alpha Model Kilidini Kaldırma8
  • Samsung Galaxy Alpha Hard Reset Atma9
  • Samsung Galaxy Alpha Desen Tuş Kilidini Kırma9
  • Samsung Galaxy Alpha Açılış Kilidini Kırma9
  • 9

    Score

    Samsung Galaxy Alpha Desen Model Ekran Kilidini Kırmak Açmak
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir